Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha 2 héten belül találkoztam...

Ha 2 héten belül találkoztam olyannal, aki külföldről jött haza, akkor engem ellátnak a kórházban pl lábtörés miatt?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor mi van? Ugye megkérdezik. És ha igen a válasz?
2020. szept. 1. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mindenkit ellátnak,ez sürgősségi eset.
2020. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha nem sürgős az eset? Mennyire számít az a kérdőív, amit kitöltetnek velünk? Minden válasznak "Nem" - nek kell lennie?
2020. szept. 1. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Sürgősségi esetben (márpedig a törés annak számít), ellátnak.

Max. az ESETLEGES fertőzésre vonatkozó (szigorított) szabályok betartásával.

Szóval nem tolnak be egyből röntgenre.

Hacsak nem életveszélyes a sérülés.

2020. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem szexuáld meg kedves kérdező!

Minden válasznak IGAZNAK KELL LENNIE!

2020. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért, tilos volt 2 hétig külföldről hazajönni? Pláne zöldségországokból?
2020. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert eltört a lányom kulcscsontja pár hete. És nem az ellátás volt az első sehol.. Hanem ez az idióta kérdőív.


Ha azt mondom, hogy találkoztam olyannal, aki most jött haza külföldről. Vagy pl. enyhén köhögök vagy ilyesmi, akkor be se engedtek volna?

Van ennek az ellátás szempontjából valami következménye??

2020. szept. 1. 22:16
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Téged lehet, hogy nem engednek be, de a lányodat kötelesek ellátni. Minden intézménynek van egy covid ellátási szabálya, ott minden le van írva, milyen esetben hogy kell eljárni.
2020. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!