Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Irodistanak milyen orvosi...

Irodistanak milyen orvosi alkalmassági vizsgálat kell?

Figyelt kérdés
Jól gondolom hogy ilyen munkakörben nem nagyon veszik komolyan?
2020. szept. 9. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó aszerint, hogy milyen munkahely, nekem pl szemészeti vizsgálatot kértek csak és doktornő megvizsgált, vérnyomást, testsúlyt mért, de ismerősömnek volt vérvétel, tüdőszűrés, szemészeti vizsgálat, vérnyomásmérés.
2020. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:) kollégád is irodista jól értem?
2020. szept. 9. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, bár vannak ilyen idióta orvosok, mint, amit az 1-es is írt. Mi a francot kezd azzal az információval pl, hogy valaki 87 kg? Mert ugye felmerül, hogy mi van, ha 85 vagy 89? Meg szemészet, eszem megáll, irodista 5 méter távolról nézi a monitort?
2020. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kollégám is, de náluk mindenkinél ilyen teljes vizsgálat van.

Testsúlyt azért nézik, hogy lássák évente amikor felülvizsgálat van, hogy mennyit hízott, vagy fogyott, nincs-e kóros hízás, vagy fogyás. Szemészet meg elvileg minden monitoros munkahelynél kötelező.

2020. szept. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

És aki hízott, az csak levest kap az üzemi konyhán? Vagy mindjárt ki is rúgják, vagy mit csinálnak vele?

A szemvizsgálat is értelmetlen, megelőzni nem lehet, meggyógyítani nem lehet, monitort továbbra is nézni kell.

Az iroda pont olyan, mint otthon a szoba és pont ugyanannyi vizsgálat is kéne ezért. Semennyi.

2020. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szemvizsgálat ezért kell, mert ott derülhet ki ha valakinek szemüveg kell a monitorhoz. Gondolom az extrém hízás, vagy fogyás a lényeg, mert akkor esetleg további vizsgálatok is kellenek.
2020. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy a monitorhoz kell csak a szemüveg. Akkor minden máshoz is kell(ett volna), ami tőle 70 centire van. És ha idáig nem kellett neki mégsem, akkor jól látott 70 centire. A szemvizsgálatról általában mindenki úgy beszél, mint egy tudom is én rákról, hogy nincs tünet és a delikvens bizonyára olyan ostoba, hogy évekig nem veszi észre, hogy nem is lát, hanem ehhez kifejezetten egy üzemorvosi vizsgálta kell, ahol aztán hirtelen kiderül, hogy nem is lát rendesen.
2020. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!