Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ebben az esetben be lehet...

Ebben az esetben be lehet feküdni csak úgy a kórházba?

Figyelt kérdés

Még 2-3 éve sajnálatos módon kórházba kerültem egy hétre, ahol megismerkedtem egy anorexiás lánnyal. Nem beszéltünk sokat, de annyit tudtam róla, hogy áprilistól júliusig fogyott le ennyire, és a kilók sehogy sem szerettek volna visszamászni rá. Ezért is kezelték a kórházban és próbálták ott felhízlalni több-kevesebb sikerrel szegénykét.


Most pedig a helyzet az, hogy én is nagyon lefogytam. 170cm vagyok és a legutóbbi mérés alapján 48kg. Tudom, hogy ez annyira nem kevés (lehetne kevesebb is), de valami undorítóan nézek ki. Kint az összes csontom, gerincem, az arcom vékony, a kezeimről pedig ne is beszéljünk. Egy szóval úgy nézek ki, mint egy anorexiás, és annak is érzem magam. Próbálok többet enni, de nemhogy nem hízok, inkább fogyok még.


Szerintetek ilyen esetben, ha bemegyek a kórházba vagy elmegyek a háziorvoshoz nekem is segítenek majd úgy hízni egy kicsit? Én már csak segítséget szeretnék kapni valahonnan, mert ez nem állapot:(


2020. szept. 15. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy direktben a kórházba nem, ez nem így működik. De a háziorvos segíthet, indokolt esetben be is utalhat.
2020. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is valami ilyenre gondoltam. Köszi a választ!
2020. szept. 15. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az baromira nem normális, ha normálisan eszel és mellette fogysz.

Háziorvoshoz el kell menni és utánajárni, mi a baj. Lehet pajzsmirigybetegség, felszívódási zavar stb.

2020. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Háziorvossal beszéld meg, tarthatja ezt indokoltnak, a fogyás nálad nem tudom milyen mértékű, de nem jelent jót, valami betegség is lehet a háttérben.
2020. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!