Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Székesfehérváron dr.Zupkó...

Székesfehérváron dr.Zupkó Mária mikor és hol rendel?

Figyelt kérdés

A neten három féle rendelési idő is van kint, azt viszont, hogy hol rendel fogalmam sincs, mert amit a net ír (Kelemen Béla utca) ott nincs kint a neve az ajtón, úgyhogy teljes tanácstalanság. Ja, mondanom sem kell, hogy a telefont fel sem veszik, de még a mobilt sem.

Remélem valaki tudna nekem segíteni, most költöztünk ide és kéne egy háziorvos. Köszönöm előre is a segítséget mindenkinek!



2020. szept. 21. 13:53
 1/3 anonim válasza:
Legutóbb, néhány hónapja még a Kelemen Béla utcai rendelőben rendelt.
2020. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Megtaláltad végül? Mert most akarok hozzá bejelentkezni! Milyen orvos?
2023. febr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ott rendel a Kelemen Béla utcai rendelőben. Én is hozzá tartozom. Hogy milyen orvos? Sokszor nem voltam nála, legtöbbször telefonon hívtam, ha volt valami bajom, még ez akkor volt, amikor "tombolt" a korona vírus járvány. Elmondtam, hogy mi a bajom, közölte, hogy ezt és ezt a gyógyszert szedjem, felírta a felhőbe. Ja, telefonon nem egyszerű elérni, kitartónak kell lenni, sokszor foglalt. Interneten megtalálni az elérhetőségét is.


[link]


Görgess lefelé és ott lesz, nos a rendelési időt nem tudom, hogy változott-e tavaly óta, mert még az éven nem voltam nála, de szerintem nem változott.

2023. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!