Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van olyan kórház Budapesten,...

Van olyan kórház Budapesten, ahová területi lakcímkártya és beutaló nélkül is lehet időpontot foglalni, pl urulógiára? (Szent László Kórház, vagy Mária utcai Kórház? esetleg?)

Figyelt kérdés
Elég súlyos urulógiai tüneteim vannak. Pl vizelési zavarok, erősen égő vizelet érzés. Már egy urulógiát megjártam egy nemi beteg gondozót, az urulógián találtak valamit a vizeletben, de nem nagyon akartak felírni semmit, mert eredetileg nem oda tartoztam területileg. Egyre erősödnek a tüneteim, alternatív módszereket, vény nélkül kapható gyógyszereket próbálgatok, de egyik se tudja csak csillapítani a fájdalmakat. Magánorvosra már nincs pénzem ebben a hónapban :(. Az előző helyen kb könyörögtem egy antibiotikomért, amilyen fájdalmak és tüneteim vannak, nagyon esélyes, hogy gyulladásom van már egy jó ideje. :( Vannak olyan helyek, ahol még belehetne próbálkozni, valahová ahová beutaló nélkül is lehet foglalni? (Egyébként az előző urulógiai vizsgálat is beutaló nélkül volt, de komolyan az orvos egyáltalán nem hitte el amiket mondtam, és pont ezért antibiotikumot se volt hajlandó felírni)
2020. aug. 19. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a kívánság kicsit teljesíthetetlennek tűnik.
2020. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet...sbo-rá be tudsz menni, nem fognak örülni de legalább kapsz gyógyszert. Máshogy sajnos nekem se sikerült megoldani, maganra meg nem mindig van pénzem...
2020. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
urológia az,nem urulógia!
2020. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!