Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csont izotóp vizsgálatra ti...

Csont izotóp vizsgálatra ti elmennétek a helyemben? Volt olyan aki feleslegesen csináltatott?

Figyelt kérdés

Igazából még mindig fiatal vagyok, 31 és annyi hülyeségen voltam az életem során. pl koponya ct mert sokszor fájt a fejem, és csak hülye migrén volt. Na az pl tényleg nem játék, a kontrasztanyagra allergiás reakcióm is lett...


Most jelenleg ott tartunk, hogy van 1 nagatív geric mri és egy negatív gerinc röntgen leletem. A vérképem kiváló, ezek azért készültek, mert a testem különböző pontjain szúrásokat érzek. Alkar, felkar, láb, kézfej. Mindig máshol, kis szúrások, fájások nyugalmi állapotban is.


Ez az itoztópos csont scan amiatt lenne, hogy kiderüljön van-e gyulladás a szervezetemben, ami ezeket a fájdalmakat okozza. Rákkal nem riogat az orvos, mert már mri/röntgenen valami csak látszódott volna, gondolom én laikusan.



2020. szept. 27. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mennék ilyesmire.
2020. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amúgy már lassan 3 éve áll fent, csak mindig kicsit romlik.

18 volt a mri akkor mondta neurológus hogy biztos panikbeteg vagyok, mert valami biztos látszana...

Idén lett a röntgen, ezt a reumatologus kerte akihez a neurologus atiranyított, ő talalta ki ezt az izotópos vizsgálatot is.

2020. szept. 28. 00:11
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt közösen neked az orvossal kell eldönteni. A kérdés az, hogy mit vártok tőle. Izotóp az mégis csak egy sugárzó anyag, ami benned bomlik el, de ha más kiút nincs és más lehetőségek ki vannak már használva, akkor el kell menni erre.
2020. szept. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szorongás tipikus tünete. Szedj egy kis nyugtató, próbálj nem gondolni rá, és csökkenni fog. Nekem is volt hasonló, nagyon-nagyon ritkán jön már elő.
2020. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!