Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » HIV teszt eredmény két nap alatt?

HIV teszt eredmény két nap alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn reggel voltam HIV (HIV antigén és antitest) teszthez vérvételen. Ott nekem azt mondták, hogy az eredmény kb. 7 munkanap alatt lesz meg. Ellenben ma (szerdán) megkaptam a negatív eredményemet, aminek örülök, viszont csak két nap telt el furcsálom, esetleg járt már valaki más is így? Lehet hülye kérdés, de megbízható ez az eredmény, nem ronthattak el valamit? Valamiért így, hogy a vártnál hamarabb kaptam eredményt, nem nyugodtam meg.

2020. szept. 30. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig rá tesznek pár napot.

Mert ha kettőt mondanak, akkor már harmadik nap reklamálnál.

Nem rontottak el semmit nyugi.

2020. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, ahol egy héten mondjuk kétszer végzik a tesztet. Ha pont másnap végezték, akkor hamar megvan, ha negatív vagy. Ha gyanús lennél, akkor hosszabb idő, mert akkor több módszerrel is meg kell nézni a mintát, hogy biztos legyen az eredmény. Úgyhogy biztosan megbízható a leleted.
2020. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2020. okt. 2. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hol csináltattad a tesztet? köszi
2020. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!