Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová forduljak most ganglionnal?

Hová forduljak most ganglionnal?

Figyelt kérdés

A csuklókon van es nagyon fáj.

Eddig csak az egyiken volt, dr mar a masikon is lett.

Tavasszal voltam vele a sebeszeten de begipszelték meg sem nézték hogy mi ez 😅

Másik orvos viszont kitapintta, momsta hogy ez valószínűleg az. Behajlitani nem tudom, mert fáj. Nem mostani történet ez már... Sztkba igy nem mehetek, le vagyok tojva, meg ezt csinálják, szornyu orvos van ott (kezsebesz)

Az ortopedia eddig igy 4 honap vt mire idopontotntudtak adni , most bele se mertek gonsolni mennyi lehet....

Ott masik gonddal voltam, ludtalp betétet akartam iratni, mrg kontrollon, de ledagattozott az orvos, es nem irt betétet se, mert szerinte az nem jo.

Hova fordulhat az ember ezzel?!

Nincs felesleges százezrem hogy magan uton megmuttessem. Eddig meg tudtam elni vele, viszont egyre nagyobb terhelesnek van kiteve, babam született, folyton szükség van a kezemre...


2020. okt. 7. 18:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért siettem és telefonrol votlam
2020. okt. 7. 18:40
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ganglion, és műteni kell, akkor kézsebészetre tartozik, máshová nem mehetsz, de kérhetsz beutalót háziorvostól reumára, és ott megnézik, esetleg konzervatív kezelésre is elmúlik a fájdalom.
2020. okt. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!