Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek a ma aláírt új...

Szerintetek a ma aláírt új egészségügyi törvény miatt mennyi egészségügyi dolgozó fogja otthagyni a pályát?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 16:40
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%

Ki írta alá?

Nem tudom ki hogy gondolkodik, de nálunk a részlegen senki nem fogja.

2020. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
remélem sok. nem a betegeknek akarok rosszat, abban reménykedek hogy ha a sok birka látja hogy a kormány áldásos tevékenysége miatt egyre sza-rabb az élet akkor talán legközelebb nem narancsot ikszelnek
2020. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ma írta alá Áder János, kb két órája. Mi is azt beszéltük egészségügyi dolgozó, orvos ismerősökkel, hogy ha köteleznének az új szerződés aláírására, akkor inkább kilépünk (jelenleg olyan 40 fő, akit ismerek és ezt mondta)
2020. okt. 14. 17:26
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Csatlakozom, én sem fogom aláírni. Ennél még árufeltöltőnek is jobb lenni, mint ahova fajul ez a dolog.
2020. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én háziorvos vállalkozó vagyok. Ugyan ránk elvileg nem vonatkozik, de rohadt egyszerű a képlet. Csak vállalkozóként vagyok hajlandó dolgozni itthon, mert senki csicskája nem leszek.
2020. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Én sem fogom aláírni és a részlegemről még nagyon sokan. Intenzív szakápoló vagyok, 10 éve ezt csinálom és vérzik a szívem, de el fogom hagyni a pályát. A hivatásom, amit én választottam és szeretem, szívvel-lélekkel, lelkiismerettel csinálom, de ellehetetlenítenek most már teljesen. Kicsi gyerekem van, nem hagyhatom csak úgy el 1+1 évre - és nem is akarom. A jelenlegi 44 napos átvezénylések is megterhelők, na de 2 év...
2020. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Ennel mocskosabb belekavarast fizetesemelesnek alcazva a vilag nem latott. Raboljanak, de legalabb ne szarjak szet azt a keveset, ami meg egyben van.

Ez szinte senkinek nem jo, remelem, visszakoznak, ha mar soha senki nem valtja le ezeket.

2020. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%
Egyet nem értek csak ebben. Az orvosi és a szakdolgozói kamara is tiltakozik, az egészségügyi dolgozóktól még egytől nem hallottam olyat, hogy aláírja, de akkor mégis hogy akarják ezt ránk erőltetni?
2020. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Lenne szíves valami elmondani, hogy mi történt? Szeretném megtudni. :/
2020. okt. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Én egy kis vidéki kórházban dolgozom, nálunk sem fogják aláírni. Nagyon sok doki a környező nagy városból jár le rendelni.

Szerintem a cél a kiskórházak megszűntetése.

2020. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!