Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A covid teszt akkor is pozítív...

A covid teszt akkor is pozítívat fog mutatni ha pl náthás vagyok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a virus miatt vagy tobbek kozott nathas (mert ez is elofordulhat), akkor pozitiv lesz a teszt.
2020. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A covid teszt a a Sars-Cov2 vírus jelenlétét mutatja ki.
2020. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy covid teszt.PCR teszt van ami teljesen alkalmatlan a koronavírus kimutatására.Nem véletlenül végzik el többször is a tesztet mert megbízhatatlan.Az is lehet hogy 3 negatív teszt után mutat ki 1 pozitívat,de az is lehet hogy 3 pozitív után mutat ki 1 negatívat.Szoval igen egy náthára is mutathat ki pozitívat,a feltalálója is mondta hogy ilyen jellegű vizsgálatokra nem alkalmas a PCR teszt.Video is van róla
2020. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es

Dehogyis. Akkor 2/3 fals pozitív lenne manapság.

2020. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, marmint ha a korona miatt vagy nathas, ugy ertettem. Termeszetesen nem egyeb/ mas virus miatt, az baromsag lenne, akkor minek a teszt :D
2020. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!