Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek is felkészült az...

Szerintetek is felkészült az egészségügy a koronavírusra?

Figyelt kérdés
A média folyton az mondja hogy igen, viszont olvastam ma egy háziorvos véleményét a neten, ki szerint nagy bajban vagyunk.
2020. okt. 29. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Valamennyire igen márciushoz képest mindenképp. De én nem hiszem, hogy ekkora tömeges megbetegedésre számítottak az ott dolgozók. És szerintem nagyon nyilatkozni sem engedik az ott dolgozókat így alig derül ki valami az igazságból. Gondolom az megy ami más területeken is, hogy aki engedély nélkúl nyilatkozik annak másnap nincs állása.
2020. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Ezen most felnevettem. Jelenleg sincs felkészülve, de valószínű, hogy januártól tömegesen mondanak majd fel, mert nem fogják aláírni az új szerződést, és inkább elmennek pénztárosnak, vagy árufeltöltőnek, mert még az a munka is jobb lesz.

Nem, nem kész az eü, és csak rosszabb lesz. Egy hónapon belül csúnya hullahegyek lesznek amerikai példára (a krematóriumok már most is szenvednek egyébként,pedig sehol se tartunk a halottakkal a későbbiekhez képest).

2020. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A másik "ágazat" a pedagógus lesz aki éhbérért hülye lesz kockáztatni az egeszségét.
2020. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Kettes

"Hullahegyek" eddig sem voltak, sehol. Ez nem pestis, sem pedig spanyolnátha-járvány.

2020. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Felkészültnek felkészült, mert ha gond van, mindig kitalának valamit. Vagy ágyakat kell felszabadítani, vagy újabb járványkórházakat jelölnek ki, átvezényelnek, stb. A gond azzal van, hogy emiatt ki milyen hátrányt szenved el.
2020. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen háziorvoshoz sem lehet bejutni. Itt nálunk, minden nap, folyamatosan mellé van rakva a telefon. Bent sincs senki. A korona vírus miatt minden felborult, semmi sem müködik. Nagyon nagy a baj az egészségüggyel. Eddig is rosszul müködött de most vége!
2020. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, a kedves vezető is megmondta, hogy aszongya szó szerint: "rengeteg kórházi tartalék van lezsírozva"
2020. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Eddig sem volt felkészülve semmire sem. Nálunk a fél kórház covidos. A másik fele tesztelés alatt. Sok rendelés nincs, mivel vagy betegek az orvosok,asszisztensek vagy elvezényelték őket covidos intenzívre vagy elfogják napokon, heteken belül.Az osztályok zárva, beteget nem lehet felvenni. Egy másik osztályt pedig lezártak mert kb.mindenki koronás lett.

Mindenki nagyon vigyázzon magára, mert nem igazán lesz majd ellátás ha végül mindenkit elvezényelnek. És sajnos a betegek is ludasak nem is kicsit. Többször volt már,hogy covidos besétàlt a rendelőben úgy, hogy tudta magàról, hogy az. Làzasan és betegen is bejönnek nem törödnek azzal, hogy a személyzet megfertőzödik és kidől és nincs utànpótlàs. Az elkövetkező időszak kemény lesz nagyon. Senkit ne érjen semmi baj. A műtéteket, vizsgàlatokat szerintem ne most ejtse meg senki. Plusz novemberben kell alàírni az új törvényt amit a kormàny megszavazott. Amit az orvosok és az eü dolgozók nagy része nem fog alàírni. Az ördög a részletekben van........

2020. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért a sok rossz között az e recept bevezetése egy áldás. Nem kell eltöltenem rengeteg időt egy gyógyszer felírása miatt. Én időpontra bejutottam minden rendelésre amire szükségem volt. De lehet csak mázlista vagyok. A decemberi időpontomat viszont már én is le fogom mondani mert nincs kedvem kitenni magam a fertőzésnek. Sajnos azt tapasztaltam, hogy sok helyen az orvlsok is lehúzzák az orrukról a maszkot. Így mit lehet várni az utca emberétől? :( Ezzel együtt nagyon nincs felkészülve az egeszségügy. Már a tesztelésre sincs kapacitás. Karácsonyra szerintem a kórházak is megtelnek vagy ha nem vagy covidos nincs ellátás lép életbe. :( nekem úgy tűnik Orbán teljesen megőrült.
2020. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyukám egészségügyis, ahol ő dolgozik, ott egyértelműen nem...
2020. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!