Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hiaba hivtam fel az orvost h...

Hiaba hivtam fel az orvost h fujom az orrom stb aztmondta majd menjek fel hetfon hozza es ma nem irt mar semmit. Milyen orvos az ilyen? Nemertem. Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 30. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is fújom, mert megfáztam. Az influenzának és a covidnak egyáltalán nem tünete az orrfolyás és a nátha jellemző tünetei
2020. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert normalis orvos erre nem ir semmit. Ezert szaladgalnak az utcan nulla immunrendszerrel az emberek. Mit vartal, talan egybol antibiotikum kurat? Holnap meg van delelott gyogyszertar, veszel egy acc600 pezsgotablettat, egy doboz 500 mg-os c-vitamint, egy orr sprayt, es egy veny nelkul kaphato koptetot (amit nem kell megnevezned, ok tudjak mit adjanak) amennyiben hurutos kohogesed van, amennyiben szaraz, ugy pedig izlandi zuzmos pasztillat vagy pedig a kanalas verziojat.

Kamilla tea forron, teli citromlevel. Kezet csokolom.

2020. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen tüneteid vannak? Az orvos csak tudja, hogy mi bajod, ha ő úgy ítéli, hogy nem komoly pl.: nem vagy covidos, csak pl.: egy egyszerű megfázás, akkor nem hív be téged, mert minden beteg növeli a covid terjedésének kockázatát.


Egyébként én szeptemberben voltam beteg (láz, hasmenés (előbb volt a láz, vagyis nem a hasmenés miatt)), felhívtam az orvost, és azt mondta, hogy maradjak otthon, pihenjek, egy hét múlva menjek be hozzá, és megbeszéljük, hogy mi legyen. Egy hét múlva tökéletesen éreztem magam, bementem a rendelőbe, a betegek felén még csak maszk sem volt. Bementem az orvoshoz, hátradőlve ül a székben, természetesen maszk nélkül. Annyit kérdezett, hogy hogyan érzem magam, de már írta is az igazolást.


18/f

2020. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok, hozza tennem, hogy ha pl a covid megfordult a fejedben, mehetsz 40 ezerert barhova 2 tesztet csinaltatni. Tovabba ugy mukodik jelenleg a helyzet, hogy ha nem szorulsz korhazi ellatas ala, haziorvos sem kuldd tovabb, mert nem ugy iteli meg, akkor le se xarnak. Tehat nem tesztelnek le, max ha nagyon rugkapalozol, be baxnak karantenba 14 napra, teszt nelkul. Ha kiakarsz jönni, mehetsz tesztre.
2020. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszed olyan egészséges marokszámra szedni a vény nélküli és vényköteles gyógyszereket? Sőt, azt hiszed, hogy ezektől gyógyulsz meg? Egyszer próbáld ki, a legtöbb ilyenből az ember meggyógyul mindenféle gyógyszer nélkül, mert az immunrendszerünk az, ami gyógyít.

A vírusok ellen nem nagyon van gyógyszer. Egyedül az antibiotikumok gyógyítanak ténylegesen, mármint ha baktérium okozza a bajt.

De szerintem a baktériumokat is le tudja győzni a szervezet. Nyilván érzi az ember, ha vesztésre áll, akkor azért be kell venni.

Én azóta jöttem rá, hogy magunktól gyógyulunk meg, amióta terhesség miatt nem szedhettem be semmilyen gyógyszert, amikor megfáztam. Aztán szülés után meg a szoptatás miatt nem szedhettem. És mivel évekig szoptattam, ezek alatt az évek alatt elég sok minden betegségem volt és kijöttem mindből gyógyszerek nélkül. Volt arcüreggyulladásom többször is, egyszer elvakartam egy sebet nem teljesen tiszta kézzel és 1,5 hónapig volt hőemelkedésem utána, egyszer hüvelygyulladásom volt és persze kisebb megfázások. Volt amikor borzasztóan köhögtem, de abból is kijöttem.

Szóval nem kell azonnal a gyógyszer.

2020. okt. 31. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Náthával én fel sem hívom az orvosom, elmúlik magától is, nem kell gyógyszer, vagy vannak más tüneteid is amik miatt feltétlen szükséges ?
2020. okt. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Neha faj a torkom
2020. okt. 31. 08:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha lázad nincs, nem köhögsz, akkor lehet csak egy nátha vírus, használj sós orrcseppet és gargalizálj sós vízzel, az nagyon jó a torokfájásra, nekem 2 nap alatt elmulasztotta.
2020. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nátha és a torokfájás nem covid tünet! Te csak megfáztál. Mégis mit kellett volna erre írnia?

Én inkább azt kérdezném, milyen ember az ilyen, mint te?-.-“

2020. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elkezdett fajni az alhasam meg faj a pisiles is plusz neha hanyimgerem van
2020. nov. 1. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!