Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyerek orvosnál elfogadott a...

Gyerek orvosnál elfogadott a pucér vizsgalat más szerint?

Figyelt kérdés
Nálunk elofordul néha nem perverz középkorú doktornő.

2020. nov. 3. 19:01
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
93%
Igen szerintem ez belefér elég sok a probléma a gyerekeknél.
2020. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Bakker, hát hogy tudná másképp megvizsgálni...?


Tényleg nem kéne ennyire paráztatni - hülyeségek miatt!

2020. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Kisgyermek orvosi vizsgálatakor a gyermeket meztelenre kel vetkőztetni. Ez a szakmai ajánlás.
2020. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Még kamaszkorban is kellene a fiúknak, legalább időben kiderülne s fitymaszűkület.
2020. nov. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
46%
Ha nem az orvos a meztelen vagy a szülő.....
2020. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
14%
Kisbabáknál ok, de egy nagyobb, pár éves gyereknél miért is zavaró a vizsgálatnál, ha fent marad a bugyi?
2020. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
60%
Az ajánlás tényleg úgy szól, hogy a vizsgálat kötelező eleme a gyermek teljes testi ellenőrzése, ami indokolhatja a levetkőztetést. Ez korosztályonként és orvosonként változik, hogy mit értünk ez alatt. Nem tudom, hogy a kérdező egy szülő-e vagy az érintett gyerek, de hogyha tudnánk pontosan, hogy mi is történt, akkor jobban mérlegelhető lenne a helyzet. Nyilván, egy szemvizsgálatnál nem indokolt, de egy belgyógyászatinál már igen. Abban meg #4-essel egyetértek, hogy kamaszkorban, amíg odajár orvoshoz a gyerek, addig fontos lenne a teljes ellenőrzés. Másfél éve még én is gyerekorvoshoz jártam, nekem nem volt ilyen, de ha ilyenre került volna sor sem ellenkeztem volna. Hány éves a gyerek, fiú/lány?
2020. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, mit akartál inszinuálni a "nem perverz" jelzővel...????
2020. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Normalis.. Meg nemcsak gyerekorvosnal. Engem 13-19eves korom kozott hatgerincferdulessel kezeltek. Minden 3 majd 6 havonta be kelett menjek az ortopediara hogy uj korpszettet keszitsenek. A mintavetelhez egy szal bugyiban voltam mindig, derekamtol a mellem fole gipsz mintat tettek fel, majd amikor megszaradt levagtak...
2020. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Azért zavaró, hogyha fent marad a bugyi, mert pl. lázas a gyermek, bugyi alatt van mondjuk kemény 2-3 pontszerű bevérzés, ha nincs kórházba küldve azonnal, akkor gyermek meghal. De végül is fontosabb a gyermek szemérme mint az élete...
2020. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!