Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtéti sebet mikor érheti víz?

Műtéti sebet mikor érheti víz?

Figyelt kérdés
Vakbélműtétem volt. Laparoszkópos. 4 napja vették ki a varratokat. Az lenne a kérdésem hogy mikor érheti víz a sebet? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. nov. 5. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nálam a kezelő orvos mondta meg. Szólt az egyik kontrollon, hogy mostmár érheti víz.
2020. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem mondott semmit az orvos aki a varratokat szedte, pedig rá is kérdeztem. Kontrollra meg nem hívtak vissza a korona miatt.
2020. nov. 5. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Húha. Hát nem tudom.
2020. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 nappal varratszedés után, ha száraz a seb.
2020. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Víz most is érheti, csak ne áztasd. Zuhanyozás közben ha nem figyelsz oda és arra is folyik véletlenül már nem baj, de kádba semmiképp ne ülj bele.
2020. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm 4,5

És rendes kádas fürdés áztatással saccra mennyi idő múlva lehet? Nem akarom még isten ments csak nagyjából kalkulálni szeretnék hogy mikor ulhetek majd bele.

2020. nov. 6. 01:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor a varr leesik, es semmi folyadék sincs.
2020. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2020. nov. 8. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!