Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyukámnak patella /térdkalács...

Anyukámnak patella /térdkalács/törése van. Több mint egy hete történt hogy elesett kórházba került úgy volt hogy megműtik, de még mindig csak várnak a mütéttel 1 hetig. Lába dagadt tiszta lila. Ugye ez így szabályos?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 09:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést mert még ilyet nem halottam hogy várnak a törött lábbal és sétálhat is igaz nem kör gipsze van csak rögzítették félkörösen.Annyi mindent hall az ember félünk a komplikációtól,amúgy kapja a Clexán injectiót/alvadásgátlót/
2010. aug. 10. 09:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a térdemmel volt gond, kifordult a helyéről, ezért este bevittek a kórházba. Elküldtek haza, azt mondták majd +gyógyul.... Másnap megint bevittek mert már lázasodtam is, nem is engedtek haza, azt mondták, hogy azonnal műteni kell. Eltelt 5 nap, mindig csak annyit mondtak, hogy majd másnap műtenek. Ez ment egy hétig. Utána mondtuk az orvosnak, hogy vagy megműtenek, vagy megyünk másik kórházba mert ennek így nincs értelme. Érdekes módon másnap reggel sor került a műtétre. Viszont később nem küldtek gyógytornára se, azt mondták tanuljak meg járni ahogy akarok :) Ez Magyarország... :) Nem igazán érdekli az orvosokat, hogy mi van a betegekkel.
2010. aug. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha kapja a Clexant nem lesz gond. És valószínű nem mozdult el a csont. De azért az sem normális hogy 1 hét után nem műtik.... utána gyógytorna és fizikó!!!!
2010. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!