Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyukámnak nagyok szúr a...

Anyukámnak nagyok szúr a torka. De nem a mandulája! Mi lehet a baja? 10/L Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Már karácsony előtt panaszkodott,hogy iszonyatosan fáj a torka :S:S de nem akart dokihoz menni.El múlt 2 hét alatt.És olyan szilveszter után 3-4 nappal elment a dokihoz,hogy csináljon valamit vele mert megint fáj.Annyit mondott,hogy semmi baja nincs..Átlagos torokfájás.De ez nem az mert sír nagyon :S:S Szeretnék neki segíteni.Már megmaszíroztam,főztem neki Teát de nem lett jobb:S:S Mit tehetnék?

Panaszok:

-Nehéz nyelés..

-Maró érzés evés közbe,után.

-Nincs nyála...

-Szúrás (a nyak közepe felé)


Nagyon kéne a segítség :(:( elvagyok keseredve.

Ugye semmi nagyobb baja nincs??


2011. jan. 27. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Láza nincs?Mert ha igen, akkor bakteriális jellegű torokgyulladása van, azon pedig az antibiotikum segít. Ha nincs láza, főzzél neki zsályateát. Azt iszogassa, és öblögesen is vele. /gargarizáljon/. Főzhetsz még kakukkfű teát is. Ez köhögés esetén is nagyon jó. Etess vele mézet, de utána ne igyon, hogy a méz rátapadhasson a nyálkahártyára. Vagy, ha bírja a gyomra, kipróbálhatja az almaecetet is.2 dl.vízbe 1 tk. almaecetet kell tenni, ezt meg kell inni, vagy gargarizálni vele. Jobbulást kívánok az anyukádnak.
2011. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kasska válasza:
Én nem értek az ilyenekhez, de szerintem menjen el megint a dokihoz és mondja neki, hogy írjon fel valamit, mert azóta is fáj...
2011. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek.Itatok vele.El is megyek vele a dokihoz holnap!Még 1x nagyon köszönöm<3
2011. jan. 27. 15:41
 4/5 anonim válasza:
Én a helyedben mielőtt a Fül-orr-gége Klinika ambulanciájára vinném az anyukámat, mert nem lehet tudni mi van vele. Pontosabb diagnózis itt várható. Gyógyulást az anyukádnak!
2011. jan. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megbeszélem vele..nagyon szépen köszönöm a segítséget..Átadom <3
2011. jan. 29. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!