Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha műtétnél elaltatnak akkor...

Ha műtétnél elaltatnak akkor az 2 évet levesz az életedből? Igaz ez? Én is csak mástól hallottam! (lent)

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy ha valakit műtét előtt elaltatnak akkor 2 évet levesz az életéből... tehát nekem már 3 műtétem volt és mind a háromszor elaltattak, akkor én most 6 évvel kevesebbet fogok élni. Vagy ez mennyire igaz mert szerintem ez hülyeség de azért már kíváncsi vagyok más véleményére is.

(gondolom akkor ez nem számít amikor valakit elüt az autó...) !!


2010. aug. 10. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, mi van azzal, akit már vagy 50x műtöttek?

Meg egyik műtét sem egyforma, valami 1 órás, van ami 10....

2010. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyan már, ez sztem baromság..
2010. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik isemrősöm már meghalt volna így. Komolytalan a kérdés.


Ja, és pont két évet. Ugyan már...

2010. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség, nekem eddig két műtétem volt, mindkétszer kb. 15-20 percig altattak.

Most akkor a 2*15 perc miatt 2 évet vesztek, más meg az 1x6 órás műtéte miatt 1-et? Ez nem lenne igazság...:D

2010. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 2-t? Akkor már 4évvel kevesebbet fogok élni... :)
2010. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor én már nem is élek
2010. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól van Jól van... XD Én is írtam hogy nem hiszem el, és hogy hülyeségnek tartom! (És akkor én már 6 évvel kevesebbet élnék!!)
2010. aug. 10. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!