Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megvan gyűlve a nagy lábujjam...

Megvan gyűlve a nagy lábujjam akkor mit csináljak vele hogy elmúljon már vagy 2 hónapja ilyen de orvoshoz nem fordultam vele mert azt hallottam hogy fájdalmas mit csináljak hogy gyorsan és hatékonyan elmúljon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy meggyűlve?
2011. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az hogy benött a köröm a sarkába és ezért gennyes lett és megduzzatt de am van sok cikk róla a neten
2011. okt. 11. 00:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet jó. :(
2011. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem
2011. okt. 11. 00:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy elmész orvoshoz,vagy elfertőződik és le kell vágni.Na jó ez drasztikus volt,de megeshet.Szedd ki a benőtt körmöt,lehetőleg steril körülmények között(betadin a barátunk) és áztasd be az ujjad.Lehet kapni fertőtlenítő tablettát,amit fel kell oldani vízben.Minden nap áztasd be,amíg el nem múlik
2011. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és azt hogy érted hogy szedjem ki? mert eléggé be van nőve és k*** fáj ha megpróbálom kiszedni. valami javaslat?
2011. okt. 11. 16:30
 7/8 anonim válasza:
én is így voltam vele,aztán bementem a kórházba és megcsinálták ők,és NEM FÁJ!!!! amikor csinálta a doki,mert beérzéstelenítette,tényleg nem fájt! menny el vele...mert ez egyik családtagomnak sem ment el bele dokihoz csak mikor már el volt fertőződve.(ezt nem megijeszteni szánom)le kellett neki vágni a nagy lábújját...
2011. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nagyon be van nove,akkor hamarabb ki kellett volna.Nekem is beszokott noni,de en kivagom.Igaz,hogy nem kellemes de utana sokkal jobb.Az egyik osztalytarsam is igy van es neki ki kell mutsek annyira benott.
2013. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!