Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek hány % a leszázalékoltsá...

Kinek hány % a leszázalékoltsága,és mennyi a nyugdíjja,én 62%milyen ellátást,vagy bármiféle segírtséget kap?

Figyelt kérdés
61 % vagyok,és 60 ezer forintot kapik.
2020. nov. 16. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a százaléktól függ az ellátás. Attól is, hogy előtte mennyit dolgoztál, kerestél.


Apum pl 72 vagy 73%-os károsodott, de 40 év munkaviszonya volt és nem is keresett rosszul, így ő évekkel ezelőtt az akkori maximumot kapta, ami 150 ezer volt. Azóta az emelésekkel együtt most már havi 175 ezret kap. Ez még nem nyugdíj, csak a rehabilitációs ellátás (azt hiszem ez a neve de folyton változik hogy nevezik), azt majd 65 éves kortól veheti igénybe.

2020. nov. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én rokkantsági ellátást kapok havi 137 nettó/hó, 62%.

Meglévő egészségi károsodás,14 év munkaviszony.

2020. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
30 év igazolt munkaviszony, 60% egészségkárosodás C2 minősítés. Semmit nem kapok csak a TB-t fizetik helyettem.
2020. nov. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!