Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Abortuszt lehet-e végezni...

Abortuszt lehet-e végezni jelenleg?(lent)

Figyelt kérdés
Halottam hogy jött valami törvény, de nem vagyok benne biztos. És kiváncsi vagyok hogy jelenleg lehet-e és ha igen mi a menete.

2020. nov. 20. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Csúnya lenne, ha nem lehetne. Az abortusz nem halasztható műtét. Nem lehet egy év múlva elvégezni.
2020. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lengyeleknél próbálkoznak vele, és erősen valószínű, hogy a félnótás Kaczynski ebbe végre bele fog bukni - legkésőbb a következő választáson.

Nálunk a Vezénylő Tábornok kijelentette, hogy nem lesz törvény. Persze nem lehet adni arra, amit mond, de tényleg nem valószínű, hogy bevállalná.

Úgyhogy annyi és olyan abortuszod lehet, amilyet csak szeretnél. Ne parázz.

2020. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha teheted magánorvosnál csi áltasd..

Mert az orvosok és nővérek ugy bánnak veled mintha egy véresrongy lennél és éreztetik veled hogy mekkora bűnt követsz el, hiaba szarul erzed magad..

A méhtágitas fajdalmas, majd a gorcsok. Remelhetoleg ha jol sikerul nem lesz bajod, de en muter utan rosszul voltam es par nap mulva bevittek az ambulanciara, szovetdarab maradt es gyulladasom lett, irtak fel antibiotikumot.

Sajnos 2x volt abortuszom. De minden megvaltozott lent. Sokszor vérzek szex után es fáj, csíp

Menzesz elott két héttel rózsaszinezek srb.

2020. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyi az abortusz ára magánklinikán és állami kórházba ?
2020. nov. 20. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Államilag ha jol emlekszem 30 ezer, amagán sokkal drágább :(
2020. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!