Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit keres egy plasztikai...

Mennyit keres egy plasztikai sebész?

Figyelt kérdés

Szóval, most vagyok gimnáziumban és érdekel az orvosi karrier... de a pénz is haha.


Szóval egy plasztikai sebész heti hány órával mennyit keres?


Illetve mennyit keres közellátásban és mennyit magánban?



2020. nov. 22. 23:23
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi alapján gondolod, hogy nekem problémáim lesznek az ilyen dolgokkal 😁


Nem csak 1 féle képpen lehet elvégezni az egyetemet. És nem mindenki úgy él, hogy mindenki felette van...


Amit akarok azt általában véghez is viszem, a bejutás miatt nem aggodok.. pár év múlva majd talán írok egy üzenetet, hogy sikerült haha



A magyar társadalomban túlságosan nagyra tartják az ilyen dolgokat mint az alázat és hasonlók.. felesleges

2020. nov. 23. 17:36
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Onnan gondolom, hogy veled ellentétben én már lenyomtam az egyetemet, és szakvizsgám is van. Nem is kell úgy élni, hogy mindenki feletted van, de az sem árt ha tudod hol a helyed a világban. Jelenleg egy gimis kisgyerek vagy rohadt nagy pofával, aki arról álmodik, hogy sok pénzt fog keresni, egy olyan szakmával amiről semmit nem tud.


Ezek az amit akarok véghez is viszem típusú dumák rohadt nagy szavak valaki olyantól, aki lényegében még szinte semmit nem élt, és semmit nem tett le az asztalra.


Ha van szakma ahol nem felesleges az alázat az pont az orvoslás, mert az alázat és az empátia ment meg attól, hogy szakvizsga után két évvel a nyakadba varrjanak egy műhibapert. A betegek ugyanis egyre kevésbé tolerálják a nárcisztikus orvosokat, a paternális gyógyításnak leáldozott.

2020. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy gimis vagyok de itt nem érnek véget a dolgok... van aki vidszafogott és gyenge módon éri el a céljait, én így.


Éltem eleget ahhoz, hogy tudjam a lényeget: amit akarok azt véghez is viszem haha


Azt pedig már említettem, hogy nekem mindenképp az a jó, ha jó orvos vagyok. Annyira pedig vagyok értelmes, hogy kitaláljam az milyen...

2020. nov. 23. 18:04
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

6-nak minden szava igaz, szerintem.

Nem vagyok orvos, de az mindenkinek feltűnik, hogy mivel a net tele van vele hogy a plasztikai sebész miként keres, és milyen milliárdos téged hopp, ez érdekel. Egyébként milyen kolléga? Ha jól értelmezem még az egyetemet sem kezdted el

2020. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
#7 mi az, hogy nem lesz hozzá közöd? Eddig nem közéjük akartál tartozni? Nem orvos akartál lenni? Kevered a szezont a fazonnal
2020. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

14-es ha te csak annyit tudnál, hogy kutya tenyésztő akarsz lenni és tudnád, hogy a yorkie tenyésztő keres a legjobban, ez nem játszana bele abba, hogy milyen kutyákkal foglalkozz?


A másik meg, hogy ha orvos akarok lenni akkor valószínűleg az is leszek. Én jobban ismerem a helyzetemet mint ti haha

2020. nov. 23. 18:16
 17/31 A kérdező kommentje:

15-ös a szöveg értelmezése fontos dolog :D


Arra gondoltam, hogy ha szégyen lesz hozva az orvosokra az nem miattam lesz

2020. nov. 23. 18:18
 18/31 anonim ***** válasza:
85%
Ember, hagyd már abba ezt a haha dolgot. Nem tudom hány éves lehetsz, de max. 13. Szerintem nézd más szögből is a helyzeted. Te mennél egy ilyen orvoshoz, aki úgy viselkedik mint te? Aki azt hiszi övé a világ, és mindenre képes, emellett önfejű? Na ugye, kiscsillag.
2020. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Elég bátran kijelented hogy orvos leszel. Én nem tenném. Tudod nem csak ebben a szakmában, de bármelyik másikban is, ez a mértékű egó már akkor kiejt, amikor még bele sem kezdtél.
2020. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

18-as miért zavar a nevetésem? 😂


Ez a különbség köztünk, én azt csinálok amit akarok és mégis minden sikerül...



Mivel tudom, hogy ha orvos leszek akkor jó orvos leszek ezért igen, mennék ilyen orvoshoz.


Azt pedig már többször mondtam, hogy az nekem is lényeges, hogy jó orvos legyek.


Szerinted ugyanúgy beszélek majd egy pácienssel mint egy idegennel a gyakorin? Hahaha

2020. nov. 23. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!