Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit keres egy plasztikai...

Mennyit keres egy plasztikai sebész?

Figyelt kérdés

Szóval, most vagyok gimnáziumban és érdekel az orvosi karrier... de a pénz is haha.


Szóval egy plasztikai sebész heti hány órával mennyit keres?


Illetve mennyit keres közellátásban és mennyit magánban?



2020. nov. 22. 23:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudod úgy kezdted, mennyit keres egy sebész. Ilyen kérdéssel kétlem, hogy nálad a beteg lenne az első.
2020. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

19-es ez egyáltalán nem igaz. Aki tudja mit akar, tudja, hogy képes rá és meg van hozzá mindene ami kell, az nagy valószínűséggel elérheti amit akar...


Persze nem 100% semmi de aggódnom nem kell

2020. nov. 23. 18:24
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
#20 igen, tudod itt bukik ki minden. Nem véletlenül járkál a főnök meglepetésszerűen ellenőrizni, mert akkor mindenki a másik felét mutatja. Itt az alap hozzá, nézz rá, pácienssel sem fogsz máshogy beszélni. Az elején játszhatod a jótündér kedves dokit, de hamar kibuggyan.
2020. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

21-es szerinted ez a legelső kérdés életemben amit az orvoslással kapcsolatban feltettem?


Az lehetetlen, hogy egy kérdésbe nem írtam le az egész élet történetem és azt, hogy mire vagyok kiváncsi?


Azért mert itt konkrétan egy dolgot kérdeztem nem jelenti azt, hogy csak ez az 1 érdekel 😂

2020. nov. 23. 18:25
 25/31 A kérdező kommentje:

23-as igen gondolom te ismersz minden jó orvost és magas pozícioban lévő személyt..


Talán egyszer még te vagy a családod egyik tagja is eljön hozzám és nem is fogod tudni, hogy én voltam az innen gyakoriról haha

2020. nov. 23. 18:27
 26/31 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél már vissza. Mit beszélsz arról, hogy ki fog menni hozzád? Ember még az egyetemet sem kezdted el. Sőt lehet soha a büdös életben nem is fogod. Mire ekkora a szád? Egy kisgyerek vagy a gimiből, aki orvosnak képzeli magát. Álljon már meg a menet.
2020. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Hahaha gratulálok ehhez a kis kommenthez.


Igenis orvos leszek ha az akarok lenni, fogadd el 😁

2020. nov. 23. 19:03
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
De te meg fogd már fel, hogy ne legyél ennyire biztos a dolgodban. Kis gimis vagy, akármi megváltozhat addig, lehet nem is fog érdekelni addigra az egészségügy. Vagy nem vesznek fel. Vagy kibuksz. Jó lenne ha lennének B terveid, mert az orvosi nem az a hely, ahova mindenki elsőre bejut.
2020. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Pont az ilyen nagypofájú gyerekeket szokták kiszórni anat szigorlaton. Akiben nincs alázat, az nem végzi el az egyetemet 😀 merész dolog lekollégázni egy már orvost, gimisként. Én végzős hallgatóként felnézek a majdani kollégáimra, eszembe se jutna így beszélni velük, hiszen tőlük tanulhatom meg a szakmát. Belőled ez a mentalitás hiányzik, és ezt jobb ha tőlem tudod, hogy erős hiányosság. Ha valóban akarod, és te ilyen király vagy, hogy minden célodat eléred stb stb, akkor azt ajánlom, hogy kezdd a szemléleted átalakításával és vegyél vissza az arcodból.



Egyébként, mindig vannak páran, akik eldöntik, hogy akkor ők milyen orvosok lesznek, mikor még csak éppen akkor kerültek be vagy még be se kerültek. Én kardiológus akartam lenni, aztán szívsebész, aztán ma már anesztes. Az egyetem közben jön rá az ember, hogy minek akar tanulni, mi tetszik neki, mi érdekli. Arról nem is beszélve, hogy kapcsolatok nélkül szinte lehetetlen, hogy plasztikai sebész legyél. Belterjes szakma.

2020. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellesleg, ekkora arccal hogy fogsz viszonyulni a betegjoghoz? Belemondod a beteg arcába, hogy te márpedig megcsinálod az adott vizsgálatot pl, mert eldöntötted? Mert jelenleg úgy ég a szénád, hogy semmi tisztelet nincs benned.
2020. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!