Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Csak engem bosszant, hogy a...

Csak engem bosszant, hogy a patikába is bevezették az idő korlátot?

Figyelt kérdés
A gyerekemnek nem tudom kiváltani a gyógyszerét, ami SOS kellene, majd csak 11 után. Azért szerintem van olyan eset, hogy jó lenne bemenni és kiváltani amit ki kell. A gyerekorvos csak 9-kor küldte meg a receptet, gondoltam kiváltom, csak megengedik, mivel sürgős, de nem.

2020. nov. 30. 10:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%
Engem az egész időkorlát bosszant, mert gyakorlatilag semmi jót nem tettek vele. Az idősek azt sem tudják, hogy létezik, és továbbra is össze-vissza járnak a boltokba, mert aki tudja, mi van, az is csak ennyit lát a szeme előtt, hogy őt nem korlátozták semmiben, akkor megy, amikor akar -.- És mi szopunk miattuk, mert ki lett alakítva számukra egy vásárlási sáv, ők meg szarnak rá.
2020. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
55%

Sajnos a kormány nem tud kivételezni muszáj egységesíteni!

Megértem a problémád, sajnos nincs mit tenni! :/

2020. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%

Hát igen, ráadásul az időseknek VALÓJÁBAN NINCS IS IDŐKORLÁT - annyira legalábbis, mint tavasszal volt, ahhoz képest...


Valamelyik oldalon azt olvastam, hogy csak "látszólag" vannak korlátozva - mivel KEMÉNYEN KIHARCOLTÁK a szabad mozgásterüket. (Kossuth rádió korábbi adásai - tavasz végén, nyár elején...)

2020. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A többi annyira nem is érdekel, de basszus a gyógyszertárba nem zsemléért megyünk... A barátnőmnek is ellopták a táskáját, benne a szívgyógyszerével, úgy hívott fel hogy gáz van. A patikába meg azt mondták neki, hogy nem tudják felütni neki, majd csak 3 óra múlva, mivel látják a rendszerbe. Olyan baromi bosszantó ez.
2020. nov. 30. 10:52
 5/35 anonim ***** válasza:
43%

Ez nemnyugdíjas korlát kéremszépen. Kőkemény diszkrimináció.

Hátrányos megkülönböztetés életkorra vonatkozóan.


Nem lenne ezzel annyira nagy gond, ha pl. délután 16-18 között pedig nem vásárolhatnának a nyugdíjasok.

2020. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyógyszertár pont az a hely, ahova bármikor be kéne hogy lehessen menni.
2020. nov. 30. 11:06
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Mit latnak a rendszerben? Latjak, hogy nem egy 65 feletti nagynenje setalt vele oda kivaltani?
2020. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
15%
Úristen, most mi lesz.
2020. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
12%
Baj lesz kérem! Gyorsan ki kell váltani a grazi klinika cavintonját, de nem, nem lehet, még tudjátokkinek se! Még meghal emiatt...
2020. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
7-es Ugyanezt mondtam! De nem, nem lehet
2020. nov. 30. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!