Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire jó, hogy a barátnőm...

Mennyire jó, hogy a barátnőm férjénél bevezette, hogy használjon tisztasági betétet, mert a fehérneműi nagyon koszosak, és így jobban vigyáz rá?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 11:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Főleg a vécézés utáni problémára gondoltam, de nem akartam beleírni a kérdésbe. 29/L
2017. jan. 27. 11:20
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem tiszta. Most a vickonak kell tisztasagi betetet hasznalnia??? Megis hogy, Betekeri vele a szerszamot??? Vagy a nonek kell? Es ezt a ferj dontotte el?
2017. jan. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom mi a gázabb, hogy megkérte a tisztasági betét használatára, vagy, hogy 29 évesen lánynak tartod magad.
2017. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdésem. Ha félreérthető, akkor bocsánat.

Mennyire lehet praktikus nekik, hogy használják? Mert azért tisztább marad az alsó. Felfogja azokat a dolgokat, amik amúgy nehéz kimosni. Én tapasztaltam azt, hogy sokszor fehérítek, akkor tönkre mennek a fehérneműim. A gumijai kinyúlnak, stb.

2017. jan. 27. 11:34
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
Egy alsót szerintem max 1-2 évig lehet használni. Ha berak tisztaságit, akkor is kell mosni, akkor is elhasználodik. Nem láttom értelmét.
2017. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagyon elkoszolja, pluszba "kakicsíkos" neki, akkor nyugodtan használja. De érdemes a fürdőbe bidét rakatni, az én férjem azt használja.
2017. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Vagy ott a törlőkendő. Mi azt használjuk.

Én használok tisztasági betétet mert tisztábbnak érzem magam ott lent. Nem mellesleg véd a kellemetlen szagoktól is.

2017. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
A kellemetlen szagokat magába veszi, így a férfiaknak is praktikus lehet a tisztasági betét, nem csak nekünk.
2017. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha a vonalkódokra gondol a barátnőd, akkor a székelés után tusolja ki a férjecskéje végbélnyílását, és a kódok megszünnek.
2017. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Előző.

Gondolom a tusolás az iskolában, munkahelyen nem megoldott. Vagy tévednék?

2017. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!