Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kaposváron fülmosást jelenleg...

Kaposváron fülmosást jelenleg hol csinálnának?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondták,ilyennel most nem foglalkoznak. A magándoki akihez mentem korábban, fel se veszi a telefont. Itthon nem merek próbálkozni mert legutóbb is csak rosszabb lett, viszont már kicsit szédülök tőle és nagyon zavaró. Aki esetleg tudna helyet/orvost mondani (lehetőleg ne 22ezer forintos konzultációs árral, mint egy bizonyos magánklinikán) az kérem ossza meg velem! Köszönöm előre is!
2020. dec. 1. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendelő intézet, szakrendelés. Ezzel eddig se kórházban foglalkoztak.
2020. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ful-orr-gegeszet. Kerj idopontot, az kotelezo.
2020. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 tudom, ott probaltam idopontot is kerni, nem kaptam.
2020. dec. 1. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
De ne a korhazban kerj idpontot, hanem a korzetedhez tartozo sztk-ban a ful-orr-gegeszeten.
2020. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2020. dec. 1. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Saját háziorvosod is ki tudja mosni. Én legalábbis háziorvosként szoktam. Csak nem szeretjük, mert sokáig tart és tök víz lesz minden, a padló az asszisztens én stb.
2020. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kapos medical magánegészségügyi centrum fül-orr-gegeszeti rendelés
2021. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!