Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a covid 19...

Mi a véleményetek a covid 19 vírus ról?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallom hogy nem létezik a vírus meg nem hisznek benne. Én próbálok odafigyelni amennyire csak lehet mert nem szeretnék bajt sem magamnak sem pedig édesanyámnak. De csak fel bosszant amikor sokan ezt fél vállról veszik és a szokásos duma hogy nem leszünk mi betegek.....
2020. dec. 3. 02:06
1 2
 11/18 Argloss ***** válasza:
Ahhoz a 2%-os halálozási rátához azért illik megjegyezni, hogy azt az igazolt betegségek és elhalálozások alapján számolják, tehát a valóságban jóval alacsonyabb, mert sok emberen úgy meg végig a betegség, hogy sohasem kerülnek bele a statisztikába.
2020. dec. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nade akkor mi lesz, ha tudjátokki elkapja!
2020. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
sajnos létezik mert napi szinten látom benne vagyok egészségügyi dolgozóként. Fiatal elhunyttal még szerencsére nem találkoztam de van 50 éves beteg aki lélegeztetőgépen van sajnos, és van olyan nap hogy 13 halott is van. Átlag életkor 80 év felett van aki belehal, de vannak 30 év körüliek akik maradandó károsodást szenvedtek
2020. dec. 5. 16:54
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy daganatos betetségből jöttem vissza. Nem tudok már mitől félni.:)))

Nem tagadom a vírus létezését, de hogy túl van hájpolva az fix.

21/N

2020. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
Covidhiszti. Érdekes, de pl. a klasszik kórházfertőzés eltűnt mint a kámfor.
2020. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
10%

10-es!


„mondjuk a fél város... Jó páran bele is haltak”


Aha és mindet ismerted személyesen?

2020. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
És honnan tudjátok, hogy ők tényleg koronások? Tényleg bíztok a tesztben?:DD
2020. dec. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
10-es vagyok kisvárosban élek. /inkább egy nagyobb falu aminek, városi rangja van/ Itt ismer mindenki mindenkit.
2020. dec. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!