Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid tesztnél másnak is csak...

Covid tesztnél másnak is csak az orrából vettek mintát?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy ne egyek ne igyak de már garatváladékot nem vesznek mert ez az új rendelet. Akkor mi köze ahhoz hogy ne egyél ne igyál. Másnak is így vették le a mintát?

2020. nov. 11. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam, a garatomból és az orromból is vettek.
2020. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orrból vagy garatból. A laborok weboldalán olvasható. Te döntésed. A szomszédom nem engedte az orrából, úgyhogy csak garatból vettek mintát.
2020. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az orromból vettek mintát múlthéten. Azt mondta a mentős, hogy azért mert olyan tesztet kaptak amit orrban kell alkalmazni. Amúgy én nem tartottam be azt, hogy ne egyek és ne igyak előtte mivel nem érkeztek meg a megadott időpontban, 3 órát késtek. Én meg nem fogok egésznap éhen, szomjan lenni ilyenek miatt.
2020. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerősnek magánlabor csinálta, neki csak garatból vettek mintát. Engem vasárnap jöttek tesztelni (tb-re, orvos kérte), orrból és garatból is vettek mintát.
2020. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!