Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pulmonológián Pest megyében...

Pulmonológián Pest megyében hol szoktak fogadni ellátási kötelezettségtől függetlenül?

Figyelt kérdés

Asztmás vagyok,évek óta nem ellenőrizték, most úgy érzem, romlik.

Csepeli és csobánkai lakcímem van, voltam a csepeli tüdőgondozóban feliratni a gyógyszerem de többet oda nem megyek (azon kívül, hogy nincs felszereltség,szaktudás, még bunkók is,-namongya. Elmondom, közben nem figyelt, utana megint-namongyamá- szép hétvégét kívántam, mire azt válaszolta, ugy is sz_r lesz).

A Semmelweisban volt egy csodajó orvosom, de oda többet nem mehetek sajnos, volt egy nézeteltérésünk..

Valaki tud esetleg ajánlani jó asztma-szakembert, ahol spirometria is van?

Köszönöm.



2020. dec. 3. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat hogy írok csak ledöbbentem. A csepeli tüdőgondozóba jártam majd húsz évig és ilyet nem tapasztaltam. Sőt, ennek az ellenkezőjét. Mindig udvarisak voltak, ha ők nem lettek volna a férjemet sokkal előbb elveszítem ( tüdőrák). Rajtam is csak segítettek a legjobb tudásuk szerint ( COPD + sorozatos spontán PTX ).

Talán rossz napjuk volt vagy Te voltál kicsit rossz passzban.

2020. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Na, azért megkerestem a csobánkai rendelő honlapját. Kívánok jó egészséget!

2020. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# Illedelmesebben nemigazán tudtam volna viselkedni. Az is hülyén érezte magát, mikor a dr.nő rám sem nézett és rámreccsent, hogy mongyamá másodszor, akkor az asszisztens csöndben megjegyezte-de hát már elmondta..

Mindennek ellenére mosolyogva-amennyire maszkban lehet-minden jót kívántam-arra jött a sz_r.

Esetleg Te kinél voltál? Én nem tudom, biztos rajta van a neve a papíron.

2#Köszönöm, de nem a Csobánka téren lakom, hanem Csobánkán-ez egy település, ami nem hozzájuk tartozik, de ha azt mondod, hogy ennek ellenére megpróbálhatom ott, akkor azt teszem.

2020. dec. 3. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Csobánka település a fenti linken található rendelőhöz tartozik.

Csepelen Dr. Bárány Magdolna volt a kezelőorvosom.

Törökbálinton pedig Dr.Dulka Edit kezelt, nagyon becsületes jó szakember. Igaz területileg nem oda tartoztam de ez nem volt akadály.

Remélem megoldódik a problémád.

2020. dec. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. dec. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!