Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A sebészek mennyivel néznek...

A sebészek mennyivel néznek másképp a betegükre, miután megműtötték? És fordítva?

Figyelt kérdés
Kialakul valami szorosabb kapcsolat közöttük az operáció következtében, vagy a sebész utána inkább undorodik a páciensétől, miután látta "felnyitva"? Na és a páciens nézőpontjából változik valami?

2020. dec. 5. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy alakul ki szorosabb kapcsolat...és nem is undorodik a betegtől. Neki ez olyan, mint másnak eladni 10 tojást, levágni 15 centit egy hajból vagy leadni egy magyarórát.
2020. dec. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Áh, sokan azt se tudják, hogy ki műtötte őket.
2020. dec. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megundorodna, valoszinuleg nem is akarna sebesz lenni.

Es szorosabbra se fuzi a kapcsolatot.

Ahogy az 1-s irta, ez is csak egy munka.

2020. dec. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, én ezt el sem tudnám képzelni. Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. dec. 6. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy sebész aki életében megműt egy jó pár ezer embert szerinted hogy hagyhatna ilyen mely nyomot benne az összes beteg? Bele is őrülnének ha nem csak munkának tekintenek.
2020. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Az én nagypapám sebész volt. Sajnos még kicsi voltam, mikor meghalt, de anya azt mesélte, hogy a műtött betegeihez szabadnapján is rendszeresen bement, mert érdekelte, hogy hogy vannak, jól alakul-e a felépülésük. Ha megundorodott volna tőlük, biztos nem akarta volna látni őket a szabadidejében :-) Hirtelen halt meg, a temetésén rengetegen voltak, nemrég műtött betegei is.
2020. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!