Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » McDonald's-os diákmunkára...

McDonald's-os diákmunkára jelentkeztem de előtte elküldenek üzemorvosi vizsgálatra, mit vizsgálnak ott, mit fognak velem csinálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Általános orvosi vizsgálat, ne aggódj.

Kb. ezeket:


- megnézi a torkodat

- meghallgat sztetoszkóppal

- EKG

- kikérdez, hogy nincs e valami krónikus betegséged, nem szedsz-e rendszeresen gyógyszert

- megnézi a szemedet (egyszerű látás vizsgálat, takard el a fél szemed és olvasd el a falon a táblát)

- el kell menned tüdőszűrésre


kb. ennyi, én mikor eladónak mentem egy áruházba, nyári munkára, ezeket csinálták.

2010. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel élelmiszerrel fogsz dolgozni, elküld laborvizsgálatra és egy széklettenyésztésre is számíts az első válaszadó felsorolásán kívül. Az eredményeket beírja egy eü kiskönyvbe, ami egy évig érvényes. Ha lejár, megint elmész, újra végigcsinálod a vizsgálatokat és megint kapsz egy évre igazolást.
2010. aug. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Érdekes, én is élelmiszerboltban dolgoztam, és csak ezeket nézték... nem kellettek laborvizsgálatok.
2010. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miket vizsgáltak? :)
2011. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vervetel nem igaz
2023. okt. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!