Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkára jelentkeztem, és...

Diákmunkára jelentkeztem, és valószínű hogy heti hét napot reggeltől estig végig kell dolgozni minimálbérért. Elvállaljam?

Figyelt kérdés

Remélem csak félre értelmeztem a telefonban....

reggel 8-tól ameddig vendég van hátttt elég érdekes lesz mert nekem 10:55-kor megy az utolsó buszom haza!


2010. júl. 26. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel 8-tól 22:50-ig biztosan nem dolgoztatnak diákmunkásként. Legalábbis legálisan tuti, hogy nem.
2010. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú, akkor legális. Amennyiben két napra kapod a teljes minimálbért, az nem rossz. Én ürülnék, ha ilyen melót sikerülne kapnom. :(
2010. júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

7 nap nem 2...

egy hónapig dolgoznék, ha jól értettem tökre folyamatosan :(

és felnőtt vagyok (egyetemista) szóval sajna legális!

De szerintem egy teljes hónap kizsigerelésért kevés az a minimálbér...

2010. júl. 27. 17:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennek egy nagy előnye lehet - gondolom, vendéglátás -, mégpedig az, hogy borravaló formájában a béred többszörösét megkaphatod.

Egyébként én elvállalnám, de megmondanám az interjún, hogy mivel 22:55kor megy az utolsó buszod, azt kérnéd, hogy ha tovább kell maradni, akkor hadd aludhass ott valahol, mert nem tudod máshogy megoldani. Ma speciel én is elgondolkoztam, hogy nem akarok hazajönni csak azért, hogy pár óra múlva induljak vissza. De nálunk speciel van is lehetőség benn aludni, ha akarok, csak nem volt nálam törölköző :D

Gondolj bele, ha csak egy ötvenest kapsz átlagban egy vendégtől és mondjuk hárompercenként szolgálsz ki, akkor is összejön egy ezres egy óra alatt :)

És hát egy hónapra nem olyan egyszerű munkát találni...

2010. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!