Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sehol nem találtam rá választ,...

Sehol nem találtam rá választ, hogy nemiszerv tüneteknél mi a teendő, ha hámlik a makk? de semmilyen más gond nem jelentkezik mellette.

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok nem akarom megúszni, tudom hogy urológiára kéne mennem biztosra, de azért előtte mindent megpróbálnék nem mellesleg a másik kérdésem az lenne, hogyan is müködik, megy végbe az urológia vizsgálat röviden (Hova kell menni, mire készüljek,stb.). Én is utána néztem már csak tapasztalatokat is akarok meg egy kis lelkifröcsöt ha valaki tudna belém önteni. (Mostanság a szagával sem vagyok megelégedve ez lehet külön, de lehet összekötetésben van az első problémámal).

Probléma: Csak hámlik, csak a makknál fityma alatt. Nem fáj, nem duzzad, nincs színes vízelet semmi. (Valamikor random, valamikor sokszor, de eddig ilyen nem volt)



2020. dec. 17. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs ki száradva?
2020. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!