Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem lehetne kísérleti alanynak...

Nem lehetne kísérleti alanynak jelentkezni a korona elleni védőoltásra?

Figyelt kérdés
A bökkenő az hogy nincs TB-m mert évek óta lejárt. Több száz ezres tartozásom van a NAV felé, amit ugye nem tudok rendezni, mert ebben a helyzetben nem tudok tartósan munkát találni. Most majd jövőre állítólag kiszámlázhatják az ellátást, amit nem tudnék kifizetni. Így nem merek jelentkezni az oltásra, mert lehet azért is fizetnem kéne. Nincs valami kísérleti program, ahol esetleg más ismeretlen vakcinákat tesztelnek, és ingyen beadnák? Vagy szerintetek feketén is hozzá lehet majd jutni a a szputnyik v-hez, olcsón?

2020. dec. 21. 10:56
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Biztos lehet jelentkezni, mindig keresnek embereket akik vàllaljàk az uj oltòanyagok kipròbàlàsàt! Keresned kell egy Gyògyszert elôàllitò laboratoriumot, ahol tudnànak tovàbbi felvilàgositàsd adni!
2020. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, keress rá a gúglira...minél sürgősebb, veszélyesebb, annál jobban fizetnek.
2020. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én utánanéztem, de úgy tűnt, jelenleg Magyarországról nem keresnek tesztalanyokat. Sajnos nem találom a listát a kísérletekről, amit néztem.
2020. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem találtam ilyen lehetőséget. Végül is mindegy majd kiderül hogy mi lesz. Mivel úgyis kevesen fogják beadatni maguknak lehet lesz valami engedmény a kormány részéről és a TB nélkülieknek is ingyenes lesz. Végül is a többi ember érdekében jobban járnának, ha mi is megkaphatnánk ingyen. Hiszen így több ember lenne beoltva. De hát majd elválik lesz-e ilyen lehetőség.
2020. dec. 21. 13:46
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mindenki ingyen kapja, max a beadásért kell fizetni, de az nem egy nagy összeg szerintem.
2020. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!