Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudok elmenni a Covid...

Nem tudok elmenni a Covid mintavétel időpontra, át lehet rakatni valahogy? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Tegnap utalt be a háziorvom és kaptam is mára időpontot, azonban kijött hajnalban a migrénem és iszonyat rosszul vagyok tőle, tipikus sötétben fekvő, hányingerrel (amúgy is fejfájós vagyok, nem a korona miatt lenne ha beteg lennék).


Szóval az a kérdésem, hogy milyen vonalon vagy számon lehetne áttetetni az időpontomat, egyáltalán van ilyenre lehetőség vagy mindenképp kötelező megjelennem?


Egyébként nem járok sehova szóval az elnapolás miatt nem veszélyeztetnék jobban másokat, nyilván ezt beleszámoltam.



#teszt #korona #mintavétel #koronavírus #Mintavételhalasztás #Újidőpont
2020. nov. 28. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Telefonálj oda és kérdezd meg tőlük.
2020. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ma mentem 10:15-re időpontra Csepelre és lám 12:20-ra végeztem is, borzalom...2 óra...Szerintem menj amikor tudsz, az időpont feleslegesen van...
2020. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül 2 bika gyógyszerrel lettem annyira jól hogy el tudtam menni az időpontra, én mondjuk 20 perc alatt végeztem.

De én is itt hagyom kommentben hogy az időpont totál felesleges. Csomóan össze-vissza mentek meg én is mehettem volna bármikor, mert egy kupacban kavargott a papírom, tök sokáig kereste a mintavételes ember. Nem vártak így fix időpontra. Gondolom azért adják a központban, hogy ne zsúfolódjon be sok ember egyszerre. De a helyszínen senki nem kérdezte hányra jöttem.

Kitartást és jobbulást mindenkinek!

2020. dec. 4. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!