Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jobb alsó bölcsességfog...

Mikkey kérdése:

Jobb alsó bölcsességfog eltávolítás után hetekkel ismét bedagadt az arcom. Bent hagyott egy gyökeret a doki. Egyik éjjel sós, sárgás színű nagyobb mennyiségű váladék ürül a seb környékéről. Át terjedhet a góc egészséges fogra is?

Figyelt kérdés
Ameddig bent van az az elhalt gyökér, állandóan ettől a problémától kell tartani, folyamatos tisztítást, feltárást igényel?

2020. dec. 28. 05:48
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A leiràsod alapjàn, begyulladthatot a helye a bölcsességfogadnak! Menj visdza a Fogorvoshoz!
2020. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt ki kell szedni, újra feltarni, nekem már volt így, 5 hónapos terhesen!!! Előtte szándékosan rendbe tettetem a fogaim, erre egy fura feldagadas világított rá hogy maradt benne gyokerdarab. Muszáj volt kiszedni. Addig menj el amíg nem gyógyul teljesen be. Nekem kB 1,5 éves helyet nyitott fel.
2020. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza igen átmehet a masik fogadra. Az a gyökér ott felesleges még inkabb most mert nagyon megtudja egy ilyen keseríteni az ember életét.
2020. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2.vagyok. Plusz ez egy góc, gennyes, nekem igaz mandula miatt, de ilyen miatt kihullott tenyérnyi részen a derekig erő hajam. Azért írom hogy nagy károkat csinál, izeleti, szív elégtelenség, stb. szabadulj meg tőle mielőbb.
2020. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!