Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon félek megnyugtatnátok?

Blackfox99 kérdése:

Nagyon félek megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 25 éves srác vagyok és az lenne a problémám hogy a körzeti fogorvosom ki akarta húzni a bölcseség fogam, beadta a szurit de nem igazán hatott mert gyulladt volt de belementem mert azthittem hogy csak kihúza, erre pedig elkezte egy tompa vésővel törgelni a fogam ami sikerült is neki mert elég rossz állapotba van a bölcsességfogam,viszont abba kellet hagyni mert kibirhatatlanul fájt pedig nagy a fájdalom küszöböm és a fogat már nem lehet kiszedni mert össze vissza van törve és süllyedve van az ínybe ezért 1 hét mulva a szolnoki szájsebeszetre megyek de nagyon félek mert elég érzékeny a fog és rettegek hogy ugyanazt a fájdalmat élem át

2019. szept. 19. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. Ha kiszedik, már nem fog fájni.
2019. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha nem rosszabbat. Nem fogom szépíteni, ha ennyire alacsony a fájdalomküszöböd, akkor a műtétet ill. az az utáni állapotot még inkább nem fogod jól viselni :(

Ezzel nem tudsz mit csinálni, max férfiként a kezedbe veszed a tököd, és túléled. Kitartást!

2019. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kösszönöm nektek, anyira nem kicsi volt már úgy hogy összetörték a fogam gyulladtan és úgy kellet kiszedni a darabokat mondhatni mindent éreztem mert nem hatott a szuri de kibírtam :) azér kösszi a válaszokat és tökösebb leszek csak nem könnyű :D
2019. szept. 19. 19:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Na annál rosszabb úgysem lehet, ilyen darabos fogműtéten én is átestem már. Hát nem egy kéjutazás :/
2019. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg Dr Póta Sándor fog műteni. Imádom azt az embert, tündéri, kőprofi, nyugodt, kedves. A lehető legjobb ember fogja csinálni.
2019. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ismered a dokit ? én nem mert nem szolnoki vagyok ha profi akkor annak örülök :)
2019. szept. 19. 20:00
 7/14 anonim ***** válasza:
A szájszebészek sokkal ügyesebbek ilyen téren, mint a fogorvosok!
2019. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyulladtan akarta kihúzni az orvos a fogad??? :O


De hiszen azt mindenki tudja, legfőképp a fogorvosok, hogy ha gyulladás áll fent, akkor nem hat úgy az érzéstelenítő! Éppen ezért nem szoktak gyulladásban lévő fogat húzni, hanem adnak antibiotikumot meg gyulladáscsökkentőt, és majd ha a hatásukra elmúlt a gyulladás, utána szoktak csak húzni!


Remélem, legalább most írt fel neked gyógyszert, hogy a jövőheti sebészeti alkalomra már elmúljon vagy legalább csökkenjen a gyulladás!

2019. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha Pótához kerülsz nem lesz baj. Nekem belobbant a fogam 3 napos ünnep előtt (húzásra várt amúgy is mert nem fért el). Ügyeleten beletörte a dokinéni, majd közölte, Hogy Ő ezt nem tudja kiszedni. Póta adott egy lórúgás fájdalomcsillapítót, és egy mozdulattal kikapta.

De szedték már ki 3 gyökerű fogamat darabokban. A szajsebesz más "szerszámot" is használ. Ne parázz!

2019. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ott kapsz majd elég fájdalomcsillapítót illetve eleve a gyulladt foghoz nem lett volna szabad egyből neki esnie. Gyulladás csökkentőt kellett volna egy par napig szedned, amit a fogorvosnak kellett volna kiírni itt történt szerintem egy par hiba. Rossz lesz utana egy pár napig de erre is vannak jó fájdalomcsillapítók hidd el sokan keresztülmentek ezen ha hallasz is rossz tapasztalatokat mindenkinél máshogy jöhet ki. Pl egy mandula is nekem nem fajt annyira unokatesómnak meg nagyon. Szóval ennek mindig két vege van.
2019. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!