Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy füll-orr-gégészhez...

Ha egy füll-orr-gégészhez elmegyek ott ki is fogják mosni a fülem vagy csak tovább küldenek majd a megfelelő helyre?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen, hogy be volt dugulva a fülem és akkor eléggé fájt aztán sürgősségire mentem vele és ott el is láttak. De most nem fáj annyira és arra gondoltam jobb lenne egy szakorvoshoz menni de nem tudom, hogy ott egyből meg is csinálják amit kell vagy csak megvizsgálnak és tovább küldenek?
2020. dec. 30. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogsz egy fecskendot tu nelkul, teleszivod langyos szappanos vizzel es par obliters utan kijon a dugo a fuledbol. Ezert kar orvoshoz menni. En is igy szoktam kimosni a sajat fulemet.
2020. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kimossák fül-orr-gégészeten. Nem ajánlom, hogy házilag csináld, mert könnyen lukas dobhártya lehet a vége. Menj csak el a fülészetre!
2020. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Full orr gegeszet erre IS valo, apam is ott mosatja ki a fulet.
2020. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben egyszer ott mossák ki a fülem.
2020. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyből kimossák, én is ajánlom, hogy ne házilag próbálkozz vele. A fül-orr-gégész előtte bele is kukkant, utána is megnézi, hogy minden rendben van-e, nincs-e gyulladás.
2020. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!