Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Napok óta, napi többszőr is...

Napok óta, napi többszőr is beszúr a jobb oldalam, légzésnél nagyon fáj csak apró levegőt tudok venni ez eltart pár percig, éjjel szintén erre ébredek, néha annyira kellemetlen, hogy bele is izzadok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt próbáld meg feltenni a kérdésed, vagy az oldal keresőjébe kulcsszavakkal beírni:


[link]


Sajnos orvos nem vagyok, laikusként max arra tudok gondolni, hogy rosszul veszed a levegőt, vagy ilyesmi.

2021. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen magasságban szúr be az oldalad?

Lehet epe is

2021. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egésszen mellmagasságban szokott beszúrni.
2021. jan. 3. 00:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyomorsav is lehet, nekem hasonló volt, többször voltam mindenféle vizsgàlaton, mire kiderült.


Nézd meg, hogy mi történik, ha 2 óràval lefekvés előtt nem eszel és kihagyod a cukros, savas, szénsavas ételeket, illetve 3 óránként eszel.

2021. jan. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!