Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meg kéne tagadni az egészségüg...

Meg kéne tagadni az egészségügyi ellátást azoktól, akik oltásellenesek?

Figyelt kérdés

Olyan emberek írogatnak véleményt a koronavírus oltásról, akiknek semmi közük a témához és utána sem olvasnak mélyebben. De a vakcina szapulása nagyon megy nekik random cikkek és interjúk alapján. Közben meg olyan kajákat és gyógyszereket fogyasztanak otthon, amiknek az összetételéről fingjuk sincs.

Ha ők megfertőződnek a vírussal, miért állnak sorba egészségügyi ellátásért? Jogosan teszik?



2021. jan. 5. 17:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne megtagadni?


Ha valaki bármilyen oknál fogva nem bízik az oltásban de balesetet szenved amiről nem is tehet ráadásul akkor hagyjuk meghalni mert hülye és csak jobb lesz mindenkinek?


Vagy ezt, hogy gondoltad?

2021. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
A kórházak jelen állapotában egy súlyosabban sérült/beteg ember úgyis már csak meghalni megy oda, úgyhogy mindegy is lehetne már...
2021. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
87%

A sok nagyon okos abba nem gondol bele, aki várandós, volt már súlyos allergiás reakciója, ilyen-olyan betegsége, problémája van, amiért NEM AJÁNLATOS beadatna az oltást?!

Nemrég arról volt szó, hogy akinek volt már súlyos allergiás reakciója, annak nem ajánlják. Nos én súlyos gyógyszerallergia miatt élet-halál közt voltam...

Kösz, de nem. Vagy szerinted kérdező, mindenki haljon meg, aki nem bízik benne, nem szeretné beadatni?

Remélem te nem egészségügyben dolgozol, mert ha igen, már sok más egyéb vírusról meg úgy önmagában betegségről (HIV, AIDS, stbstb) hallhattál már, azoktól nem félted magad? Ez az egyetlen betegség, amitől félnünk kell? És aki nem adatja be az oltást, ne is álljon sorba egészségügyi ellátásért...?

"Kicsit" vicces gondolkodás....

2021. jan. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
26%
Lehetne ilyen sárga csillagot adni azoknak, akik nem oltatták be magukat. És mondjuk a sárga csillagot kötelező lenne hordani a ruhán és a villamosra, buszra, boltba nem kéne őket beengedni. Egyetemekre nem lehetne felvenni őket. Nem tudom, ilyet még biztos nem próbáltak a történelemben soha.
2021. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
22%

Hát elmehetnek a kórházba ha rossz lesz az állapotuk. Vsak ott van az emberi tényező. Nem hiszem, hogy az orvos és az ápoló olyan nagy örömmel látnák el. Hisz ha beoltatta volna magát akkor nem lenne veszélyes lefolyása. Hiszen ezt vállalta amikor nemet mondott az oltásra ami egy olyan betegséget előz meg amire nincs gyógyszer.

Te küzdenél egy makacs tudatlan emberért? Mert én nem!

2021. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
22%
Elég lenne bezárni őket.
2021. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%

"Azért megkérdezném, hogy mivel várandós vagyok, nem kaphatok oltást + szoptatós anyák sem kaphatják, akkor nekünk úgy másfél-két évig nem szabad kórház közelébe se menni? Vagy hogy gondoltad?"



De kaphatják!! Csak az első trimeszterben nem ajánlott. Nem azért mert bármi bajt csinálna csak jobb biztosra menni.

2021. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene? Befizettem elég adót, TB-t, egészségbiztosítást te nagyon szerencsétlen. Vagy ne fizessem? Mert akkor neked is sz.r lesz ám.
2021. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
23%
Felőlem aztán nyugodtan megtagadhatják a TB-s ellátást, csak akkor ne lopják el tőlem TB-járulék címén azt a pénzt!
2021. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
14%

Nyugodtam mehetsz orvoshoz. Én csak a súlyos lefolyású korona betegektől venném el a térítésmentes ellátást hiszen az oltással megelőzhető az állapot.

Tehát, ha más betegséggel orvoshoz fordulsz oltás ellenesen akkor normál ellátást kapsz. Szóval a TB-t jogosan fizeted!

2021. márc. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!