Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meg kéne tagadni az egészségüg...

Meg kéne tagadni az egészségügyi ellátást azoktól, akik oltásellenesek?

Figyelt kérdés

Olyan emberek írogatnak véleményt a koronavírus oltásról, akiknek semmi közük a témához és utána sem olvasnak mélyebben. De a vakcina szapulása nagyon megy nekik random cikkek és interjúk alapján. Közben meg olyan kajákat és gyógyszereket fogyasztanak otthon, amiknek az összetételéről fingjuk sincs.

Ha ők megfertőződnek a vírussal, miért állnak sorba egészségügyi ellátásért? Jogosan teszik?



2021. jan. 5. 17:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

20-as vagyok!

Szóval az én pénzemből miért finanszírozzam a buta ember napi lélegeztetését?

2021. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

#20: ez majd akkor oké ha bárki szabadon hozzájuthat oltáshoz.

Jelenleg még rengetegen várunk a sorunkra.

2021. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

22


Ebben igazad van!

2021. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Minek megtagadni azt ami egy éve már nem is létezik?? Covidon kívül bármi egészségügyi probléma van, az ember magára van utalva.
2021. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
A 24-esnél van a pont, nem is kell tovább ragozni!
2021. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
#24: magán egészségügy működik.
2021. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
#26, ez igaz, de azért ez gáz! Tudok mondani olyan sztk-s gasztroenterológust, aki jól végezte a munkáját és nem csak én vagyok az a páciens, aki dicsérte, azon kívül, hogy a rendelés elejéről folyamat késett fél órákat, szakmailag le a kalappal előtte...na igen, csak bejött a covid. És ahogy a 24-es is írta, most csak az van. Van olyan terület, ahol eddig is magándokihoz jártam, de most ez mégis miféle büntetés, hogy mindenért fizessek, mert nem adattam be az oltást (bár az oltottak számára is jelenleg most csak a covid létezik, mint betegség)? Azért mert valami pl sztk-s rendelés, nem jelenti, hogy rossz, nem feltétlen volt életem során célom, hogy magándokitól magándokihoz járjak.
2021. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
26. Örülök neki. De miért is fizetem akkor a TB-t, ha nem látnak el megfelelően? Én is a társadalom része vagyok. 🤷‍♂️
2021. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

26- os aTb adó adózol Ne félj van mire költeniük.


https://www.youtube.com/watch?v=JtJMbMLb0Jo

2021. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

előző vagyok 28 asnak

akartam írni

2021. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!