Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mesélne tapasztalatot valaki,...

Hosszúhajú kérdése:

Mesélne tapasztalatot valaki, akinek volt tokaműtétje a Szent Imrében? . Budapesten)

Figyelt kérdés
bármi tapasztalat tokaműtéttel abban a kórházban, akár zsírleszívásos, akár bőrkimetszéses, akár ottani orvosokkal, akár gyógyulás, eredmény, pénz... érdekel. csak a kérdéssel kapcsolatos legyen. köszönöm!

2021. jan. 10. 18:32
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A Szent Imre kórház egy „horror kórház“ nehogy oda menjèl!
2021. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:O :O mesélj!!!
2021. jan. 11. 02:19
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Majdnem egy hónapig volt ott az Èdesanyám vese problèmával a Szent Imre Kórházban ! Mindennap 3 x ott voltam vele, mert a nôvèrek, nem törödtek vele, nem adtak neki vizet, csak akkor figyeltek rá, ha pènzt adtam. Rácsukták az ajtót, le sz…mi van vele. Lelkiismeretlen, mihaszna szemèlyzet volt ott. A koszról nem is beszèlve, èn vittem be fertôtlenitôt, hogy letakaritsam az èjjeli asztalát meg alatta a fôldet. Ha nem lettem volna ott, nem èlte volna túl! Elfertôztèk, ezèrt iszonyû állapotba kerûlt a hideg rázta kegyetlenûl, mèg szerencse, hogy hamarabb mentem be ahogy szoktam, mintha megèreztem volna. Szóltam az ápolónônek,hogy szoljon egy orvosnak. Várok sehol senki, eltelt egy kis idô senki se jôtt! Kimentem utánna nèzzni a dolognak, mièrt nem jön az orvos. Kiderûlt, hogy a nôvèr senkinek se szólt, ott ûlt az ebèdlôben ès komotosan fogyasztotta az ebèdjèt. Eszmèletlen milyen szemèlyzet volt a Szent Imre Kórházban. Èn csöngettem be az orvosi szobába, egy fiatal orvos volt az ûgyeletes, mert vasárnap volt, jött is egyböl, monta, hogy valaki „pancser“ munkát csinált, rosszul kötötte be a katètert. Elgennyesedett minden ujra, amit felèpitettem romba dölt, ujra rossz állapotba kerûlt az Anyukám, ugy sajnáltam, hogy ennyit kellett neki szenvednie mások hanyagsága miatt. Kerestem neki egy másik Kórházat Pesten a Pèterffit a 7.-kerûletben,- átvitettem idôvel oda. Ott odafigyeltek rá, nem hagyták mocsokban, rendesek voltak az ápolók is. Ezèrt nem fogom senkinek se javasolni ezt a kórházat. De nem èn vagyok az egyetlen aki ezt megèlte ès megtapasztalta ott, nèzz utánna mit irnak mások is róla.
2021. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. ez nagyon szomorú. közel állok anyukámhoz, úgyhogy rossz volt olvasni, remélem anyukád jól van!!!

óvatos leszek.

2021. jan. 12. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!