Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális hogy most kezdődött...

Normális hogy most kezdődött az év de év végére várható az érfestés kontrollom, ami egy éve van halasztva?

Figyelt kérdés

Két aneurizma műtétem volt. A kontroll elmaradt tavaly marciusban a virus miatt.

Nyaron azt mondtak hivni fognak, mikor mehetek, amikor még mentek a kontrollok. Nem hivtak.

Oktoberben ezert mi jelentkeztunk. Akkor pozitiv lettem ezért nem csinálták meg.

Most ujra hivtuk oket. Azt a valaszt kaptuk hogy ev vegere varhato, a surgossegiek lesznek eloszor.

Az orvosnak van két műtős és egy kontroll napja.

Kérdezem én; a kontrollokat mi szerint rakják fontossági sorrendbe?!

Kezdem érteni mi a magyar egészségügy 😊

20/L



2021. jan. 11. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Maganorvos ennyi
2021. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor az orszag egyik legtapasztaltabbjanal voltal, nem fogsz atmenni leellenoriztetni mással az ő munkáját :) az idő a felháborító
2021. jan. 11. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én is maganhoz mennék, legtapasztaltabb orvos ide vagy oda. Aneurizmas múlttal nem nagyon várnék... :S
2021. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmész most magánba+majd az év végén a saját orvosodhoz is, mikor időpontot kapsz.


Nyilván nem ideális így, de az egészségügy adott pénzből gazdálkodik, és még a szervezés is béna, azt a kevés pénzt se hatékonyan használják fel. Szóval ilyen, és kész.

2021. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Pl. aszerint, hogy ki dugott többet a doki zsebébe. Na, ennek remélhetőleg most már befellegzik. Nézz utána, hogy van-e az "ország egyik legtapasztaltabbjának" magánrendelése. Ha van, menj el és kérdezd meg tőle nagy bociszemekkel, kicsit félrebillentett fejjel, szerényen mosolyogva, hogy van-e valamilyen módja, hogy hamarabb sorra kerülj. A lényeg, hogy a dokival próbálj beszélni, mert legtöbbször ő dobja oda az asszisztenseknek, hogy ezt vagy azt a pácienst vegyék előre.
2021. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert?
2021. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem. Az aneurizma velem született érkapcsolódási rendellenség miatt alakult ki. Nem magas vérnyomás vagy stb.

Alapjáraton sem szedek gyógyszert

2021. jan. 31. 00:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Értem, azt hittem, hogy a ruptura vagy a növekedésének elkerülésére adnak valamit.
2021. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!