Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A torokrákot latni lehet a...

A torokrákot latni lehet a felvételen ? Ma egy hete voltam dokinál aki csinalt torok röntgent! Ha daganatom/rak lenne azt latta volna a felvételen ?

Figyelt kérdés
Torokrák, röntgen
2021. jan. 12. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Persze hogy látta volna sőt azt te is látnád nekünk a családba volt olyan személy isten nyugasztalja, látszott nem kicsit..
2021. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom valaszod :)

Csak nem hagy nyugodni a dolog , eleve azzal a panasszal kerestem fel , hogy honapok ota bal oldalt fáj a torkom nyelesnel es ez sugarzik ki a fulemre

Amire ugye megvizsgalt, csinalt rontgent aztan annyival elkuldott , hogy latja a felvetelen , hogy valadek folyik le az orrtol a torokra , a fajdalomra pedig szedjek fajdalomcsillapitot ! Panasz eseten majd menjek vissza ..

2021. jan. 12. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Remek orvos lehet... Keress másikat aki meg is tudja mondani mitől van. Mivel hómapk óta így van csak elnyomod a tünetet (szerintem)
2021. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Pontosan milyen röntgen volt ez?
2021. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A röntgen nem mutat ki lágy szöveteket! A kemény szöveteken látható elváltozásokból lehet tippelni daganat jelenlétére, de pontosat csak egy CT vagy MRI ad.
2021. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem az inkább nyaki gerinc felvétel lehetett vagy légsáv, ilyen, hogy torok röntgen nem létezik.
2021. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat a nagyranyitott szajjal kellett a homlokom nekinyomni a gephez . Akkor csak a torkomrol csinalt felvetelt nem ?
2021. jan. 12. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit irsz, az arcuregbol folyo valadek. Nincs koze a torkodhoz. Nekem egyik oldalon, mivel befele lejt, aszimmetria miatt, kronikus arcureggyulladasom van. De rendszeresen urul, viszont mar harminc eve, nem az orromon at, azon az oldalon, hanem lecsurog a torkomon.

Errol pedig olvashatsz, orvosnak is tudnia kell, nem olyan ritka ez.

Mivel az kb hat ismerosbol hatnak nem lett jobb mutet utan, en egyuttelek ezzel.

2021. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem, az egyáltalán nem érinti a torkodat, semmi köze hozzá, az a felvétel inkább homloküreg felvétel, vagy módosított arckoponya, de persze látszódhat az orrmelléküreg is. Nem kétféle felvétel készült? Egy olyan, amikor a homlokod is rányomod és egy olyan amikor elemeled?
2021. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!