Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha regisztrálok ,akkor köteles...

Ha regisztrálok ,akkor köteles is vagyok beoltatni magam?

Figyelt kérdés
Tehát ha most regizek és az én korosztályom kerül a sorra akkor köteles is vagyok megjelenni az oltáson? Vagy még meggondolhatom magam?
2021. jan. 19. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles. Kényszerből csak a törvényben meghatározott okokból lehet valakit gyógykezelni.
2021. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Nem. De szerintem benne volt valahol a leírásban.
2021. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem.

En mindenkepp beoltatom magam, de ellenorizetlen kinai meg orosz cuccot Europaban eroltetni nonszensz. Ott, ahol a semmi helyett opcio, es alultaplaltak, tuberkolozisosak stb az emberek, megertem, ha bevallaljak mas hijan.

2021. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván ha aznap reggel lázas leszel például, akkor nem fognak beoltani. Te is meggondolhatod magad. Ezer oka lehet annak, hogy bár regisztráltál, de nem oltanak be. Nincs ebben semmi különös.
2021. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Szógyártó a múltkor beszerzett 30 ezer lélegeztetőgépet az 1000 alatti rászoruló betegnek, úgyhogy nagy esély van, hogy most meg majd hozat 3 millió kínai vakcinát az 5000 ezt igénylőnek.
2021. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!