Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha engem meg jelölt az sztk...

Ha engem meg jelölt az sztk orvosi STD-nél mint sexuális partnert de én nem oda akarok menni meg nézetni magamat hanem magánhoz akkor most kötelező oda mennem vagy ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
És kötelező amúgy kiadni kivel volt együtt az ember az STD-nél az orvosnak ha kérdezi kivel voltál együtt?

#std#szürés#orvos#sex#vélemények#tapasztalatok
2021. jan. 26. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett, meg sem kérdezte, hogy voltam-e egyáltalán valakivel a tünetek óta. De lehet, hogy a betegség súlyosságától is függ. Mirol van szó?
2021. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerösöm trippert kapott és engem jelölt meg az std orvosnál hogy velem volt utoljára és ha én magánhoz akarok el, menni és nem az sztk-nál kideríteni hogy van-e ilyen bajom vagy sem akkor most szóljak oda hogy engem ott ne várjanak vagy ilyenkor mi hogy szokott menni? ÉS kötelezően kellett neki meg adnia vagy ő ennyire spicli volt?
2021. jan. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!