Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örülnétek ha törvénybe iktatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha törvénybe iktatnák, hogy minden 18dik életévét betöltött Magyar állampolgárnak kötelező lenne elvesztenie a szüzességét 19 éves kora előtt?

Figyelt kérdés

Fiúknak és lányoknak is kötelező lenne, valamint azonosneművel nem lehetne (hisz az lenne a cél, hogy többen válasszák a "normális" családmodellt).


Ez segítene annak a sok sanyarú sorsú fiatalnak is, akik még huszonéves korukban is szüzek manapság (gátlás oldás).


Mondjuk államilag kirendelt párok lennének egy éjszakára, de ha jól alakul akkor együtt is maradhatnának. Lennének felügyelők is, akik vizsgálnák a testnedvek meglétét, stb.


2020. aug. 27. 23:02
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
97%

Emberi jogok megsértésével járna, illetve eltünne a szabad akarat kérdése.

Semmiben sem támogatnám, sőt. Ellenezném.

2020. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek az elsővel.


21 L

2020. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
93%
#1-sel egyetértek.
2020. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
98%

Esélytelen lenne, hogy belemenjek ilyesmibe.

Mindenkinek a maga döntése, hogy mikor és kivel veszíti el. Bár én ateista vagyok, ismerek olyat, aki házasságig szeretne várni az elsővel, ami bár szerintem nem jó ötlet, az ő döntése és joga van hozzá. Ehhez hasonlóan egy homoszexuálisnak is megvan a joga ahhoz, hogy a saját neméhez vonzódjon, bár az ötleted akkor is röhejes lenne, ha adnál rá lehetőséget.

Én 20 évesen veszítettem el a szüzességem és nem azért, mert gátlásos lettem volna, hanem mert ekkor volt először komoly párkapcsolatom valakivel, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Nálam ez volt az alapja a szexnek, ha nem így lett volna, már 14 évesen lefeküdtem volna az első helyesebb osztálytársammal.

Az elképzelés is undorító.

21/L

2020. aug. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
92%

Hajaj veled kérdező komoly bajok vannak, de vegyük valamennyire komolyan a kérdést.

Eleve kötelező nem tehetik, mert minden ilyen dologban, joga van az embernek a szabad akarathoz, inkább adnának rá egy lehetőséget aki akar az élhetne vele. Viszont mivel sok millió 18 éves van, és mindegyikhez hivatásos regisztrált prosti kellene, az baromira sokba kerülne az államnak, ezért nem működhet ez sosem. Főleg úgy, hogy ebben az országban nem is legális a prostizás. A másik attól, hogy valaki nem lesz szűz nem azt jelenti, csajozásban is jó lesz, vagy nagyobb lesz az önbizalma, persze előfordulhat, hogy rákap a szex ízére.


A felügyelet meg, az együtt maradás az egy baromság, azzal nem is foglalkozok, mert egy párkapcsolathoz érzelmek kellenek. Amúgy ilyen volt már animében, amiben egy ilyen világot álmodtak meg és hát mint minden ilyen disztópiának nem lett jó vége.

2020. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Emberi jog? De hát adózni is kell! Akkor ennyierővel már miért kellene adóznom, ha emberi jogom szabadon élni és azt csinálni amit akarok?


És ha adókedvezmény járna a programban résztvevőknek? Vagy 10 milliós visszanemtérítendő tám. az első közös családi otthon megvásárlásához, a jelenlegi CSOK lehetőségeket kiegészítve?

2020. aug. 27. 23:10
 7/53 anonim ***** válasza:
98%

#6

Tudod az adókat hasznosítják olyan dolgokhoz, amiket igénybe veszel. Például közlekedés, oktatás és egészségügy. (Ezek minőségéről lehet vitázni, de nem ez a lényeg.


A szex az magánügy.

2020. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
90%
Igazából adózni sem kötelező. Te mondhatod azt nem dolgozol és kimész a vadonba és ott elélsz, ahogy tudsz, vagy felcsapsz utcai vándornak. Hajléktalanok sem adóznak, mégis elvannak.
2020. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
91%

Szexkommunizmus?

Mi lenne, ha összepárosítanánk egy gazdag meg egy szegény embert és megfeleznék az összedobott vagyonukat?

2020. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
98%
A kérdezőt kellene kötelezni, hogy 40 éves koráig 200 kilós, csámpás, kopaszodó, fekete fogú nőknek nyújtson szűzességelvételt államilag előírt szolgáltatásként, hogy nehogy már szegény árva párák csak azért kimaradjanak a jóból, mert 20 éves korukig ebben a gonosz önző világban senki nem vállalta be szegényeket, hiszen erről igazán nem tehetnek.
2020. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!