Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az koronavírus elleni oltást...

Az koronavírus elleni oltást miért ilyen hosszú tűvel adják be?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 23:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szokványos inzulinos fecsi. Egyébként tényleg nem kell tőle parázni, mert vékonyabb maga a tű - így annyira nem érezni. (Pl a drogosok is ilyennel lövik be magukat.) Azért van ez a kb 3 centis tű, mert annyival kell a bőr alá nyomni a cuccot..
2021. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A torzító chipet jó mélyre kell adni. 😂 Egyébként én sem értem, nekem már simán ott van a porccsontom amekkora a tű.
2021. febr. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ahány ember annyiféle testfelépítés. Másban is igaz, hogy a hosszabból lehet kevesebbet használni, de a rövidből többet nem lehet betolni. Macera lenne 6 különböző méretű tűt előkészíteni. A tűnek tehát olyan vastagnak kell lenni, ami ártéri a legvastagabb zsirszövetet is.
2021. febr. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem hosszú, és nem is fáj amikor beadják. Nekem annyi volt kb mint egy szúnyogcsípés. Annyira fájt csak. Szóval semmi.
2021. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmit nem éreztem, nem néztem a tűt, de még a vérvételt is jobban érezni. A fogorvosnál lévő injekció 100-szor rosszabb érzés volt nekem. Nyoma sem maradt, egyáltalán nem kell tőle félni. :)
2021. febr. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
10-es, butaság ettől ennyire félni. Ha eldöntötted, hogy szeretnél oltást, ez ne tartson vissza, majd utólag meglátod, hogy egy semmiség miatt féltél feleslegesen. Egy tanácsom van: nem kell nézni a tűt.
2021. febr. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sok oltásos képen olyan tűket látni, hogy rémisztő. Nem néztem oda, de biztos nem volt akkora. Csak mintha picit megcsípett volna valaki, semmiség volt. Utánam várt egy nő, de szinte reszketett, úgy félt, kérdezte fájt-e, mert nagyon fél. Mondtam ne féljen, alig éreztem valamit, ennél már sokkal nagyobb fájdalmakat elviseltem amikor műtöttek. Kicsit elszégyellte magát, de csendben aggódott tovább...
2021. febr. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ahogy látom a kínait rövid tűvel adják.
2021. febr. 27. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!