Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Be kellett mennem a háziorvosh...

Be kellett mennem a háziorvoshoz papírokért, és az asszisztensnőn nem volt maszk! Gyakorlatilag biztosra vehetem, hogy Covid-fertőzött lettem? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Kb. fél percet se voltam benn, rajtam volt maszk. Ennek ellenére szinte tuti, hogy már fertőzőtt vagyok?

2021. febr. 3. 17:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Azt a pánikolós jó eget😁😁Nevetséges 😉Ha volt rajtad maszk akkor mi a kérdés?🤣🤣Látod az asszisztens se pánikol🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg rettenetes kínhalált fogsz halni. Én biztos szeppukut követnék el, hogy minél hamarabb vége legyen.
2021. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is eléggé túlreagáltad. Nem lesz semmi bajod, viszont egy pszichológust felkeresnék a helyedben.
2021. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Ja,nagyon súlyos dolgok fognak történni😉Jól be lett idomítva

😊

2021. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Agymosott bohóc.
2021. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Az orvos és az asszisztense valszeg bár be van oltva.
2021. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
nagyon fogsz hiányozni. Kár az ilyen emberekért mint te. Miért a jóknak kell elmenniük és a gonoszoknak maradniuk ? miééééért miééééért Uram miééért? :( Ég veled ismeretlen gyk felhasználó.
2021. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%
Fél óra múlva már hallunk a hírekben.
2021. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%
Most akciós a koszorú. Milyent szeretnél?
2021. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Na jó, de azért itt egy orvosi rendelőről van szó, ahol jóval nagyobb eséllyel fordulhat elő bármilyen kórokozó! Mikor van, ahol az utcán is előírják a maszkot ( ami szerintem is felesleges ), de egy egészségügyi ellátó hely fokozottan veszélyes fertőzés szempontjából! Már a boltot is megbüntetik, ha az eladó lehúzza az orráról a maszkot, erre egy egészségügyi dolgozó fedetlen arccal ücsörög a rendelőben! Ha csak egy tünetmentes covidos járt náluk, már megfertőzhetnek mindenkit...
2021. febr. 3. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!