Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Be kellett mennem a háziorvosh...

Be kellett mennem a háziorvoshoz papírokért, és az asszisztensnőn nem volt maszk! Gyakorlatilag biztosra vehetem, hogy Covid-fertőzött lettem? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Kb. fél percet se voltam benn, rajtam volt maszk. Ennek ellenére szinte tuti, hogy már fertőzőtt vagyok?

2021. febr. 3. 17:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Vége , ennyi , adj el mindent a temetésed miatt ...
2021. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem magamról van szó, hanem így én is fertőzhetek, pl. az idős, beteg szüleimet. Nem mindenki olyan, hogy csak magára gondol, és leszar mindenki mást, mint az ide írogatók zöme!
2021. febr. 3. 17:29
 13/29 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%
Jobban aggódhatsz a papír miatt, amit összetapizott és átadta neked.
2021. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
Mint az ide írogatok zöme?Ismersz bennünket?Nem tudtuk elnézést kérünk.🤣🤣Oltasd be magad mielőbb és ezt nem gúnyolódásból mondom
2021. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14-es, a válaszolók stílusából tűnik úgy, mert kb. csak gúnyolódnak.
2021. febr. 3. 17:43
 16/29 anonim ***** válasza:
72%
Szövegértési problémák gyakoriak ebben az országban🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem, intézkedj az asszisztensnő kivégzéséről.

DE!

Volt választásod?

Igen volt!

Meg kérhetted volna, hogy vegye fel a maszkot.

Előrébb vagy vele? Nem, hiszen ha lett is volna rajta, nem tudod hogy mikor vette fel.

Kihelyezett kézfertőtlenítőt használtad?

Láttál mindenkit, aki be ment előtted? Mindenki Covidos volt?

Miből gondolod, hogy az asszisztens fertőzött?

Nagyon buta vagy.

Sokkal nagyobb esélyed volt elkapni a váróban, vagy egy buszon, vagy egy boltban stb...

2021. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Na jó, úgy látom, erre az oldalra már csak olyanok járnak, akik elbagatellizálják az egész vírushelyzetet. Ha egy egészségügyi dolgozó nem visel maszkot a munkahelyén, az fokozottan veszélyes másokra nézve, akárhogy is gúnyolódtok.
2021. febr. 3. 18:30
 19/29 anonim ***** válasza:
78%
Ha ezt folytatod kérdező, akkor magadra maradsz, vagy meggyilkol valaki. De jobb ha te teszed, vagy változtatsz a hozzáállásodon. Gyanús hogy nem az emberek hülyék!
2021. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Most akkor minden veszekedési szándék nélkül: ti tényleg úgy gondoljátok, hogy rendben van, ha egy egészségügyi dolgozó járvány idején nem hord maszkot a rendelőben?
2021. febr. 3. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!