Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van lehetőségem erre?

Van lehetőségem erre?

Figyelt kérdés
Melleltávolító műtéten gondolkodom, viszont nem vagyok transznemű. Van lehetőségem ilyen műtétre?

2021. febr. 3. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Penzert bármire. 3. Mellre is
2021. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Meg szeretnèlek kèrdezni, mi az oka az elhatározásodnak?
2021. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani, hogy van az a pénz. A TB viszont ilyet nem fizet.
2021. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs baj a mellemmel, nem csúnya, teljesen átlagos, viszont nem tetszik a látványa. Az összkép zavar. Akárhányszor elképzelem magamat lapos mellkassal, sokkal jobban tetszik, vonzóbbnak találom.
2021. febr. 3. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontosabb lenne egy pszichológus szakember.

Nincs valami bajod a noiesegeddel? Szoptatas??

2021. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincs a terveim között gyermek, eléggé távol áll tőlem az anyaság. Nem vagyok kimondottan nőies, habár néha élvezem a csinos ruhákat is. Bevallom, nem egyszer képzeltem el magamat férfiként, de mindig oda lyukadtam ki, hogy nem vagyok transznemű. Magát az elképzelést, hogy egy férfi-nő között megrekedt állapotba kerüljek vonzónak, sőt kimondottan izgatónak találom.

Tudom, hogy betegnek hangzik már maga az ötlet is, de teljesen ártalmatlan. Nem a figyelmet szeretném felhívni magamra, nem különcködni akarok és tudom, hogy párkeresésnél is probléma lehet ez, de én magamnak szeretnék tetszeni.

2021. febr. 3. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Első körben pszichológushoz mennék a helyedben.
2021. febr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!